Kapı içi Tutamaç boya dökülmesi ?

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapı içi Tutamaç boya dökülmesi ?

kaanrevan link' Alıntı:
Kapı iç döşemesi nasıl komple değişiyor hocam anlamadım. İç döşeme dediğiniz? Yarın gidip göstereceğim. Olur değişiriz derlerse komple döşemeyi mi değişecek adamlar şimdi.

Değişimden sonra bir problem yok değil mi hocam? Yani tıkırtı ses falan gibi? Orjinalini bir iki döküntüden dolayı adamlar değiştirecek bile olsa elletme diyenler mi çoğunlukta yoksa?

Ben de yetkili servise yıllık bakım için gittiğimde soracağım. Eğer tüm iç döşemeyi değiştirmemiz gerek derlerse dokundurmam. Başımıza iş açmayalım sonra :) Eğer sadece ilgili parça değişecekse zaten basit bir plastik, 10 dakikalarını almaz diye düşünüyorum.

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O aynı yerlerde benimde soyulma var. Fabrika plastiği boyamak yerine plastiği o renk yapsa çizsenizde bu şekilde bir ucuz görüntü oluşturmaz ancak saçma ucuz olsun politikaları yüzünden soğutuyor insanı.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracım 40,000 km'ye geldi, halen iç döşeme ve kokpitte en ufak bir sorunum yok çok şükür. Arabaya kimseyi bindirmiyor muyum acaba ben ya? :) Gerçi bizim hatun çok efendi, eli ayağı rahat durur hep. Tek sıkıntısı kapıyı açarken kaldırım yüksekliğine falan bakmaz, olacak o kadar ne diyeyim :)

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
O aynı yerlerde benimde soyulma var. Fabrika plastiği boyamak yerine plastiği o renk yapsa çizsenizde bu şekilde bir ucuz görüntü oluşturmaz ancak saçma ucuz olsun politikaları yüzünden soğutuyor insanı.

O renk yapar mı hiç. Siyah tamponu sürtüyorsun alttan beyaz çıkıyor, beyaz tamponu sürtüyorsun alttan siyah çıkıyor.

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar hemen aydinlatayim sizi.. kapi kolunun tutulan yerleri soyuluyor çiziliyor boya atiyor edition araclarda cogunlukla... evet kapinin ic dösemesi tamamen orjinali ile degisiyor hani hoparlor takmak icin sokulen doseme var ya o iste.. benim degisti fakat takan eleman iyi takamamis micirli yollarda zirilti geliyordu kapidan. Manisa servisre iyi bir eleman sorunu anladi ve dosemeyi tekrar takarak sorunu giderdi simdi gicirti zirilti yok sukur..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yaw merak ettim nasil bir soyulma var resim paylasirmisiniz. 

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Opeli ayağa kaldırdım bugün ki daha servise gitmemiştim. GM' den aradılar dediler gelin servise halledelim. Şimdi gideceksin, arkadaşların dediği gibi tak çıkart döşemeyi sonra hiç olmayan sesler gelmeye başlayacak. Kafam karıştı. Arkadaş bu sorunu çözmek için kocaman döşeme değiştirildiği nerede görülmüş. Ayarı yok bu adamların. Değiştirmeye geldi mi hiç değiştirmezler, değiştirecekleri zaman komple kapıyı sökerler. Anlamak mümkün değil. Bravo.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Ben de yetkili servise yıllık bakım için gittiğimde soracağım. Eğer tüm iç döşemeyi değiştirmemiz gerek derlerse dokundurmam. Başımıza iş açmayalım sonra :) Eğer sadece ilgili parça değişecekse zaten basit bir plastik, 10 dakikalarını almaz diye düşünüyorum.

Valla döşemenin değişmesi daha mantıklı gibi. Çünkü bu tutamaç sanki perçinlenmiş gibi döşemeye. Onu çıkarıp takana kadar döşemeyi çıkartmak daha mantıklı.

Bugün baktım şoför tarafında 2 tane büyük nokta var. Aynı şekilde diğer tarafta da 1 tane büyük siyah nokta ben burdayım diyor. Şimdi serviste "bunun için mi geldin hocam" derler ben biliyorum. Ancak bu bir başlangıç gibi duruyor. Gerisi gelir. Oraya dokunmaya korkuyorum çünkü bildiğin dökülecek gibi duruyor.

7800 km' deki araçta böyle birşey olmaması lazım.