Kapı açma sırasında aracıma verilen hasar

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapı açma sırasında aracıma verilen hasar

Az önce serviste en belirgin 3 çiziği fırça ile kapattım.Onlar da maalesef kesin çaresi yok dediler.

Dediğiniz gibi her kapı için ilk kontak noktası farklı, bunun için şerit yetmez, tüm kapıyı kaplamak lazım:)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Bunun tek yolu acemi sürücü taklidi yapıp iki araçlık yeri ortalamak.  :)

Ben alışveriş merkezlerinde vs. öyle yapıyorum, gelince sileceklerim kalkmış oluyor ama aracımın orasına burasına bakmam gerekmiyor.  :)
Bende oyle yapiyorum.  okkk

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun Türkiyede en çözümsüz konu bu olsa gerek ne yaparsanız yapın illa bir dengesiz gelip kapısını vuruyor.

almera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba konu hakkında bende başımdan geçen bir olayı paylaşmak istiyorum.3 aylık aracımın kaputunun üzerine çatıdan kar düşmüştü.Maltepe Auto King oluşan eziklerin kaput kuşaklarına ve yıvrımlarına denk gelmesi nedeni ile onarım (boyasız göçük düzeltme)yapamayacaklarını belirtiler.Boyanması gerekli dediler.Kaput çok kötü değildi fakat gece ışık altında bakıldığında harita gibi gözüküyordu.hertarafında kapı vurukları gibi izler vardı.Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Maslak oto sanayide bulunan mtc oto ya gittim .Gerçekten adamlar bu işin ustası sabah aracı bıraktım akşam aldığımda sanki kaputun yenisi takılmış gibiydi.Yaptıkları işlem gerçekten çok iyi Auto King te bu işin ustası fakat bu adamlar kadar ugraşmıyorlar.Aracımın orjinaligide bozulmamış oldu.Benim gibi aracına kendisinden daha iyi bakan arkadaşlara gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

almera link' Alıntı:
Merhaba konu hakkında bende başımdan geçen bir olayı paylaşmak istiyorum.3 aylık aracımın kaputunun üzerine çatıdan kar düşmüştü.Maltepe Auto King oluşan eziklerin kaput kuşaklarına ve yıvrımlarına denk gelmesi nedeni ile onarım (boyasız göçük düzeltme)yapamayacaklarını belirtiler.Boyanması gerekli dediler.Kaput çok kötü değildi fakat gece ışık altında bakıldığında harita gibi gözüküyordu.hertarafında kapı vurukları gibi izler vardı.Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Maslak oto sanayide bulunan mtc oto ya gittim .Gerçekten adamlar bu işin ustası sabah aracı bıraktım akşam aldığımda sanki kaputun yenisi takılmış gibiydi.Yaptıkları işlem gerçekten çok iyi Auto King te bu işin ustası fakat bu adamlar kadar ugraşmıyorlar.Aracımın orjinaligide bozulmamış oldu.Benim gibi aracına kendisinden daha iyi bakan arkadaşlara gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

boya yapıldımı peki?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaptırdığınız işlemi serviste yapar autoking in zamanı pek yok çok yoğun ama göçükleri düzeltirken boya atması zorunlu değil uzun işlemle çok saçma bir yerde değilse düzelir ama herkes uğraşmaz ve çok özenli yapılsa bile boya kırılabilir birazda şans işi ayrıca boya yapılmadığından eminsinizdir umarım

almera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sahinakpul link' Alıntı:
boya yapıldımı peki?

Hayır yapılmadı boyasız düzeltildi.Kaputun altındaki ufak deliklerden özel aparatları var onları sokup hasarlı yerleri düzeltiyorlar.birde vakum gibi birşeyleri var sıcak silikon ile boyaya yapıştırıp çekiyorlar.Tek şartları uygulanacak yüzeylerin orjinal boya olması boyanmış parçada boyada kalkma yaşanıyormuş

almera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
yaptırdığınız işlemi serviste yapar autoking in zamanı pek yok çok yoğun ama göçükleri düzeltirken boya atması zorunlu değil uzun işlemle çok saçma bir yerde değilse düzelir ama herkes uğraşmaz ve çok özenli yapılsa bile boya kırılabilir birazda şans işi ayrıca boya yapılmadığından eminsinizdir umarım

Kaputun üzerindeki hasarları pek servisin yapacağı iş değildi.bu adamların işi sadece boyasız düzeltme başka bir iş yapmıyorlar.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fiyat ne kadardı peki?

almera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
fiyat ne kadardı peki?

Fiyat olarak 200 tl verdim. 20 ye yakın göçük vardı.Yaptıkları iş gerçekten sabır işi çok ugraştırıyor.