Kapı açma sırasında aracıma verilen hasar

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Arkadaşlar,
Bu kaçıncı bilmiyor, dün aracımın yanına gittiğimde sağ kapımda dikey olarak 30 cm uzunluk içine dağılmış 5-6 tane beyaz boya izi gördüm, bazıları çıktı, bazıları benim boyaya zarar vermiş.Göçme göremedim.

Bunu önlemenin bir yolu var mı ya?En dıştak kordon üzerine yapıştırılacak bir bant engeller mi?Görünüş olarak nasıl olur?

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapı açma sırasında aracıma verilen hasar

Engellemiyor Sn.Anıl. Çünkü kapının üst kavisli noktasını karşılamıyor. Yüzlerce değişik tasarımda kapı olduğu için bazılarında korusa bile çoğunda koruyamıyor maalesef. Bunun tek çözümü yanınıza dengesiz birinin gelmemesi için dua etmek.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Selam Arkadaşlar,
Bu kaçıncı bilmiyor, dün aracımın yanına gittiğimde sağ kapımda dikey olarak 30 cm uzunluk içine dağılmış 5-6 tane beyaz boya izi gördüm, bazıları çıktı, bazıları benim boyaya zarar vermiş.Göçme göremedim.

Bunu önlemenin bir yolu var mı ya?En dıştak kordon üzerine yapıştırılacak bir bant engeller mi?Görünüş olarak nasıl olur?

Geçmiş olsun. Gerçektende bunun kurtuluşu yok, aynı aracın yayla alçaltılmışı bile daha farklı bir temas noktasına sahip olabiliyor o yüzden ne yazık ki bu iş şans işi.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Geçmiş olsun. Gerçektende bunun kurtuluşu yok, aynı aracın yayla alçaltılmışı bile daha farklı bir temas noktasına sahip olabiliyor o yüzden ne yazık ki bu iş şans işi.

Bunun tek yolu acemi sürücü taklidi yapıp iki araçlık yeri ortalamak.  :)

Ben alışveriş merkezlerinde vs. öyle yapıyorum, gelince sileceklerim kalkmış oluyor ama aracımın orasına burasına bakmam gerekmiyor.  :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Bunun tek yolu acemi sürücü taklidi yapıp iki araçlık yeri ortalamak.  :)

Ben alışveriş merkezlerinde vs. öyle yapıyorum, gelince sileceklerim kalkmış oluyor ama aracımın orasına burasına bakmam gerekmiyor.  :)
silecekle kurtarcağımı bilsem bende öyle  yapıcam ama işte benim çamurluklarda göçük var  kapı açma konusunda çok yetenekli insanlar var 1 metre yerde kapıyı çarpıyorlar birde birşey sorayım benim geçen sene sürtmüşlerdi sağ kapı ve sağ ön çamurluğa ince ve küçünk çizikler vardı autoking pasta ile kapatmıştı şimdi tekrar ortaya çıkmaya başlamışlar birdaha mı işlem yaptırmam lazım acaba?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
silecekle kurtarcağımı bilsem bende öyle  yapıcam ama işte benim çamurluklarda göçük var  kapı açma konusunda çok yetenekli insanlar var 1 metre yerde kapıyı çarpıyorlar birde birşey sorayım benim geçen sene sürtmüşlerdi sağ kapı ve sağ ön çamurluğa ince ve küçünk çizikler vardı autoking pasta ile kapatmıştı şimdi tekrar ortaya çıkmaya başlamışlar birdaha mı işlem yaptırmam lazım acaba?

Eğer Auto King'in size uyguladığı onarımı belgeleyen sarı nüsha hala elinizde bulunuyorsa, bu Auto King'in yapmış olduğu onarım için 2 sene garanti teşkil ediyor.

Bana Auto King tarafından söylenen uygulamalarımızın hepsi iki sene garantilidir. İki sene içerisinde aynı sorunu yaşarsanız sarı nüsha ile tekrar gelin ücretsiz olarak uygulamayı tekrarlarız.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

düşük bir ihtimal kendi kayıtlarından bulamıyorlar mı?

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun yahu en çok tedirgin olduğum durum...

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
düşük bir ihtimal kendi kayıtlarından bulamıyorlar mı?

O konuda maalesef bilgim yok ama niyetleri iyi ise, müşteriyi mağdur etmek istemezler ise mutlaka kayıtlarında sizin bilgileriniz vardır.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim asıl merak ettiğim bu normal birşey mi çok ince çizikler vardı çıkmışlar ortaya pastanın etkisiyle kapatılan ince çizikler 1 yılda gerimi çıkıyor bir boşlukta gösteriyim bakalım ne diyecekler