-->Kan Grubunuz Karakterinizi Ele Veriyor

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
“AB” Grubu “Rahat”

Olumlu yönleri: Hassas, gururlu, diplomatik, sempatik, çabuk öğrenen, zevk sahibi, herkesle kolay anlaşabilen.

Olumsuz yönleri: Devamlı şikayet eder, farklı ve değişken ruha haline sahiptir, çok düşünür.

Gerçekler: Dünyadaki insanların %4’ü AB negatif, %1’i AB pozitiftir.

Özellikleri: Zıtlıkların bir arada olduğu bir karakterdir: Örneğin sosyaldir aynı zamanda utangaçtır. Ne yapacağı önceden kestirilemez. Arkadaşlarına bağımlıdır fakat eğer çok üzerine gelinirse isyan edebilir, sosyal ortamlarda zaman zaman utangaç zaman zamansa cesurdur.

Yaratıcı/sanatçı bir yönü vardır. Zorlayıcıdır. Psikoloji, astroloji ve falla ilgilenir, iyi bir politikacı ya da diplomat olabilir. Çok geniş tavırlar sergileyebilir, problemleri sezmek ve engellemek konusunda çok başarılıdır.

Şehir atmosferini sever ama bazen kapalı alanlarda kalmaktan hoşlanmaz. Yaşadığı ev onu düşünmeye ve hareket etmeye motive etmeli, yaptığı her şeyde başarıya ulaşır.

Özet: Gizemlidir, mantıklıdır, ekonomiktir, etkilidir, genelde eleştiricidir, analitik bir düşünce yapısına sahiptir, duygusuzdur, orijinaldir, yalnız kalmayı sever, çabuk sıkılır, çevresine kolay uyum sağlar, içgüdüsel duygulardan nefret eder, insanlara faydalı olmaya çalışır, başkalarının ona dokunmasından hoşlanmaz.

çalıntıdır...

aboww aynı beni anlatıyo bu .hll olsun adamlar üşenmemiş yazmışarl ama tutuyo beni yanlız aklmaı takılan bir olay var demişki dünya nüfusunun %1 i AB pozitif diye.Benim ilgimi çekti Lafım meclisten dışarı bikaç dostumla konuşurken biri demişti "köpek kanı AB" herkeste var gibisinden bende gülmüştüm ama hakkaten kimse sorsak AB çıkıyodu.Dünyada nasıl sayısı az analamdım hepsi Türkiyedemi toplanmış AB pozitiflerin.ama genede mutluyum çünkü her gruptan kan alabiliyoruz:):):)

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
B rh+ gerçekten doğru ya

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır gurubuyum sıcağım ee buna bide pozitifi eklenirsee bişey demiyorum artık:D paylaşımın için saol

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Baya gerçeklik payı var teşekkürler İlker ... :good:

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
b rh(+) gercekten uyuyo

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı