Jetta 1.6 Midline Otomatik 2009 model anlaşmak üzereyim.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi tabi tercih senin şu devirde yakıtı düşünmeyen pek azdır o yüzden dedim :) yoksa rahatlığına sözümüz yok ama laguna kullanan biri pek sakin araç kullanmıyordur desek yeridir :) valla onu bunu bilmem lagunalar da baba araç :)tmm parçası pahalı emsallerine göre ancak konforu yetiyor abi bu arada yanlış anlamada o paraya ikinci el alacağına üç beş daha kat opel vectra astra vs. yada sıfır al diyecem ama bide değer kaybetmesi var işte acayiplik çok :) ama yerinde olsam tercihim golften yana olurdu en azından bana göre sportif jetta biraz aile aracı gibi görünüyor bu arada yaşını bilmiyorum genç de olabilirsin orta yaşlıda kafana gözüne hangisi yatıyorsa bence o aracı al ama önce sağda solda alacağın araç ile ilgili araştırma yap. He bu arada aklıma bişey geldi biraz uzattım kusura bakma ama jettayla ilgili :) arkadaşım oto elektrikçi babasıyla beraber çalışıyor bende genelde beraber takılıyoruz öyle bi ara bi jetta geldi adam dediki sileceklerim su atmıyor diye neyse kaputu açtık bakıyoruz suyu felan var deniyoruz camlara su gelmiyor hortumu çıkmış meğersek tabi sonradan öğrendik ancak şu olay çok kötü tecrübe yaşattı kaput açıkken sileceği çalıştırmak istiyoruz çalışmaz haydaa ne oldu şimdi diye 3 kafadar düşünüp duruyoruz kaput aklımıza gelmiyor tabi neyse arkadaş hemen silecek kolunun soketlerine bakıyor işte kol çıkış yapıcakmı yapmıyacakmı ona bakıcak neyse o sırada babası birini aradı böyle böyle dedi he bu arada sigortalarda sağlam :) neyse arkadaşın babası geldi dediki oğluna oğlum söktüğün yerleri topla dedi neyse kaputu kapattı sileceği çalıştır dedi çalıştı silecek neredeyse yarım saat neden böyle oldu diye düşünüyorduk :) tabi ben bayağı bi şaşırdım hiç duymamıştım kötü bi tecrübe oldu o kadar uğraştık sök orayı sök burayı :) meğersek kaputta sensör varmış kaput açıkken silecek çalışmıyormuş eğer alıcaksan aklında olsun diye yazdım abi bunları anlıyacağın o yarım saat bizi izleseydin komediydi resmen herşey sağlam görünüyor az kala silecek motorunu sökecektik :) neyseki öğrendik gelen jetta da otomatik 1.6 2006 model di sanırım sadece jetta da yok golf dede passattada yani tüm modellerinde olabilir bu püf nokta aklında olsun yani :) hadi şimdiden alacağın araç hayırlı olsun güle güle binersin inş.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar karar değişti:) Passat!
40 bin liraya Jetta Midline alacağıma 41 liraya Trendline Passat alırım. Donanım olarak daha üstün ve tabiki Passat. Otomatiğin yaktığı benzini araştırınca maceraya gerek yok dedim:) Neyseki bugün bir delilik yapıpta anlaşmamışım. Passat'ı hiç düşünmemiştim ama çok daha akıllıca olur. Hepinize teşekkürler. Artık babamla kafa kafaya verip halletcez.

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşımda 1.6 102 lik otomatik golf var ve yakıtından çok şikayet ediyor.

Yasin_ist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar karar değişti:) Passat!
40 bin liraya Jetta Midline alacağıma 41 liraya Trendline Passat alırım. Donanım olarak daha üstün ve tabiki Passat. Otomatiğin yaktığı benzini araştırınca maceraya gerek yok dedim:) Neyseki bugün bir delilik yapıpta anlaşmamışım. Passat'ı hiç düşünmemiştim ama çok daha akıllıca olur. Hepinize teşekkürler. Artık babamla kafa kafaya verip halletcez.
passat tek kelimeyle harika şiddetle tavsiye ederim 1.6 motor performansıda yeterli düzeyde (ralli yapmıcaksanız tabiki)
yakıt olarakta bi akrabam aldı 2 ay önce 1.6 102 bg şehir içi 8.0 9.0 civarında yakıyor.
ayrıca not olarakta 2009 vw. tüm modellerinde araç boşta olsa bile debriyaja basmadan çalışmıyor bilginize

Son düzenleme:

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim arkadaşlar bilgiler için. Bugün Cumartesi izinliyim. Doğuş'a gidip bir kez daha konuşacağız.

Araba 2009 Passat 1.6 102 bg Trendline. Benim arabayı satınca üste 20-23 milyar arası bir miktar kalıyor.

Yasin_ist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim arkadaşlar bilgiler için. Bugün Cumartesi izinliyim. Doğuş'a gidip bir kez daha konuşacağız.

Araba 2009 Passat 1.6 102 bg Trendline. Benim arabayı satınca üste 20-23 milyar arası bir miktar kalıyor.
hayırlısı olsun kesinlikle pişman olmayacaksınız.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim sağolun inşallah. Ama sene sonu indirimlerini beklemek zorundayım. Yazın araba almak pek akıllıca olmuyor. Şu an fiyatlar tavanda. Kasım - Aralık gibi firmaları görün.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi takasa girme sakın çok düşük fiyata gider araç lagunayı elden satmaya bak. Yasin abi o dediğin debriyaj özelliği hundai accenttin eski kasalarında da vardı :)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
jetta arada kalmıs bi kasa gibi ya passat alabiliyosan passat al bence odaha güzel jettanın karakteri yok gibi ya:D

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi takasa girme sakın çok düşük fiyata gider araç lagunayı elden satmaya bak. Yasin abi o dediğin debriyaj özelliği hundai accenttin eski kasalarında da vardı :)
Yok takasa girmeyecem zaten. Amcamda 97 Vectra var benim eski araba. Gözüm benim arabada, sattığın an alacağım diyor zaten alıcımda hazır yani :)