Jetta 1.6 Midline Otomatik 2009 model anlaşmak üzereyim.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kafamda yakıtıyla ilgili çok soru işareti vardı ama benim gibi sakin kullanıcılar, benzinli bir arabaya göre çok normal yakıyor diyorlar. Ne kadar doğru yine bilemiyorum tabi. Birde size sorayım dedim. Klasik 1.6 102 hp VW motoru ve otomatik. Yakıtı çok üzer mi bizi?

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düz vites 1.6 8V 102ps motorlu leonu olan arkadaşlarım yakıtından ve gitmemesinden çok şikayetçiler.Yakıt özellikle çok yakıyor.Bir depo şehir içi 400-450 km civarı gidiyor.Bunlar arabayı kullanan kişilerin söyledikleri.
Sizin aldığınız arabaya gelince; Aynı motor var üzerinde, kasa ağır, otomatik vites.Bu kriterlerde motorun standartına göre fazladan yakıt demek.

Bu motorun artısı, eski tip olduğu için kolay kolay arıza çıkarmaz, çıkarsa bile her usta içini dışını bilir bunun, parçalarıda heryerde bulunur.
Opele göre düşük devirleri daha canlıdır.

erduvenci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
a4 1,6 dan daha iyi diyebilirim jettaa için...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düz vitesine binmiştim. Kullanmadım ama arka koltuktan performansını beğendim. Bana göre gayet iyi gidiyordu. Sorunsuzluğunada güvendiğim için düşünüyorum. Yakıt hakkında bilgisi olanlar aydınlatırsa sevinirim. Teşekkürler. Saygılar.

DmrcN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düz vites 1.6 8v 102ps motorlu leonu olan arkadaşlarım yakıtından ve gitmemesinden çok şikayetçiler.yakıt özellikle çok yakıyor.bir depo şehir içi 400-450 km civarı gidiyor.bunlar arabayı kullanan kişilerin söyledikleri.
Sizin aldığınız arabaya gelince; aynı motor var üzerinde, kasa ağır, otomatik vites.bu kriterlerde motorun standartına göre fazladan yakıt demek.

Bu motorun artısı, eski tip olduğu için kolay kolay arıza çıkarmaz, çıkarsa bile her usta içini dışını bilir bunun, parçalarıda heryerde bulunur.
Opele göre düşük devirleri daha canlıdır.
+ 1905

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
arkadaşımda aynı motora sahip leon var alt devirler canlı üstler cansız... yakıt konusu manuel leon 8 9 yerine göre 10 11 lt yakıyor ortalama olarak jettanın otomatik old. düşünürsek en az 10 lt civarı yakar diye düşünüyorum...

mechule_99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
triptronik üzer. ama manule hem gidiş açısından hem yakıt açısından kimseden eksik kalmıyor tabi sıkıştırmazsanız.. gönlünüz rahat alın ama otomatik alacaksanız 1 kez daha düşünün derim.