Jetta 1.6 Midline Otomatik 2009 model anlaşmak üzereyim.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne yapayım Polat:) Kafama göre bi araba bulamadım. Sonunda olan oldu, içimdeki Passat sevgisi :) Selamlar.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama burak varya, kalıbımı basarım baban passatdan sonra 10 yıl başka arabaya binmez. kendini tuhaf hisseder. hani laguna fanatikliği gibi bişi ama burda olay oturma pozisyonun. başka arabada kendini güvensiz hissedecek.
herifler bi kapı-koltuk yapmış sadece kafan görünüyor.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi passat daha mantıklı bi seçenek ama aynı şey passattada geçerli. Yani passatta'da yakıt daha düşük Dsg şanzımanda ama dsg şanzımanda 1.6lık Atatürk motorunda sunulmuyor Tsi'da sunuluyor sadece.
İnsignia düşünmedinizmi peki? Sonuç olarak Passat uzun süredir üretiliyor. Bugün yarın değişicektir.

burda ne demek istediğini bi anlayabilsem :D 10 defa okudum bendemi bi problem varki?

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak merhaba, konuyu yeni gördüm... Jetta'yı ben beğenmiyorum, şirkette vardı. Hantal bir araba, uzun yola gidip gelenler için ideal olabilir ama passat'ta karar kıldın galiba. hayırlısı olsun şimdiden, Allah gönlüne göre versin

BBERKAYY

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burda ne demek istediğini bi anlayabilsem :D 10 defa okudum bendemi bi problem varki?

Bilindiği gibi Vw 102hp'lik 1.6 8V motoru çok ama çok uzun süredir birsürü arabasında kullandı. Golf 3'te de aynı motor vardı golf 6 çıktı hala aynı motor var. En sonunda Golfün 5. jenerasyonunda hadi şu 1980lerin sonundan kalma teknolojimizi değiştirip yeni bi motor yapalım dediler ve Fsi doğdu, O motoruda yüzlerine gözlerine bulaştırdılar. Çok fazla sorun çıkardı. Tsi'da bu yüzden üretildi. Ama hala vazgeçemediler 1.6 8V motordan. Çok uzun süredir üretildiği için öyle dedim anlayacağın. Yanlız bu motor çok sağlamdır. Bu kadar uzun süredir vazgeçmediklerinede şaşmamalı.