Jant hakkında fikir?

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimde gördüğünüz kırmızı aracımıza siyah jant mı şık olur yoksa normal gri jant mı almalıyım???...
Jant olarak aşağıdaki resimdeki modelden düşünüyorum ama siyah mı gri mi iyi olur bilemedim fikirlerinizi alıyım istedim...Bu arada jantı ikinci el almayı düşünüyorum...Yani internetten falan denk getirip alacağım...

Angellar takılınca farlarda siyah oldu jantlarında siyah olması temayı tamamlar diye düşünüyorum...kırmızı ve siyah...Sizce almalı mıyım bu tarz siyah jant ?

Jant kapaksız hali fikir olabilir belkide size...

EDİT: Alta resmini koyduğum siyah jantları almaktan şimdilik vazgeçtim...Yine beğendiğim jant olursa bu konu altında sizlerle paylaşıp fikirlerinizi alacağım...
EDİT2: Düşündüğüm jantın araç üstünde fotolarını buldum ne dersiniz???

Araç üstündeki fotolarını da buldum...ne dersiniz fazla abartı da değil...malum arabayı %90 babam sürüyor abartmamak lazım :D

picture.php

picture.php

picture.php

Son düzenleme:

SYG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Cengiz beyinde söylediği gibi siyah kırmızı çerçeveli bir jant aracında gerçekten çok iyi durur.Kırmızı siyah kombinasyonu gayet şık olur.

akgunsedat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kırmızı siyah jant varsa daha güzel olur bence.özellikle yıldız seklinde bi jant bulabilirsen MÜKEMMEL yakısır :)

aRiFs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben jant alırken arabanın yandan düz bir fotosunu çekmiştim. Daha sonra eve gelip beğendiğim jantları photoshopta arabaya denemiştim :D

Bence kırmızı arabada gri jant daha güzel olur.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikinci el alacağım için netten beğendiklerimden seçebilirim anca...resimde gösterdiğim jant da sac jantlardan biraz daha dışarda duruyor sanırım...bunu alsam dışına kırmızı şerit yapsam şık olmaz mı dersiniz ?

Cengiz abinin linkini verdiği jantlarda güzel ama dediğim gibi ikinci el jantlar arasından bakıyorum...denk gelenleri burda paylaşıyım sürekli fikir alıyım sizden...

Son düzenleme:

axichild

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikinci el alacağım için netten beğendiklerimden seçebilirim anca...resimde gösterdiğim jant da sac jantlardan biraz daha dışarda duruyor sanırım...bunu alsam dışına kırmızı şerit yapsam şık olmaz mı dersiniz ?

Cengiz abinin linkini verdiği jantlarda güzel ama dediğim gibi ikinci el jantlar arasından bakıyorum...denk gelenleri burda paylaşıyım sürekli fikir alıyım sizden...

resmini verdiginiz lenso yu sahibinden de gördüyseniz o jantlar satıldı 1 hafta önce maleseff :(

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence siyahtansa beyaz jantları düşünmelisin. Kırmızı arabalarda beyaz jant çok mükemmel duruyor.

Ahmet Altınçubuk