izmirde sağlam opel servisleri...

speedytr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aracımı opaz dan aldım
sis farım buhar yaptığı içinden garanti dahilinde oradan değişti zaten satıcı arkadaşta tanıdık çok memnun kaldım servislerinden şimdilik tavsiye edebilirim ilerde allah göstermesin büyük problemlerde ne yaparlar bilemem

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
setapxxx' Alıntı:
izmire şubemi acsak ne arkadaşlar.bukadar mağdur olduğunuzu bilmiyoduk yaa.geçengün gene bi olay yaşadık kurt.ibrahim abinin aracında allah korumuş gercekten.
ii olur :good: :alkis:

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Valla İzmiri pek bilmem...

Ama parça konusunda Serdar var (Dirik Ticaret), ve onun vesilesi ile tanıştığım, Nuri YILMAZ ust, karakter sahibi işinin son derece ehli becerikli ve abartmayan sadece yapılması gerekeni yapan değrli bir insandır şiddetle tavsiye ederim...

EKO -TEK Özel servis ve Bakım Atölyesi
3. Sanayi Sitesi 405. Sk. No :6 Bornova / İzmir

gidin bir görüşün derim...

kerem35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Izmir opel frontera konusunda uzman bir servis varmi arkadaşlar...

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben en son gaziemir mercanlar yetkili serviste triger ve bazı bakımları yaptırdım.özel servis fiyatına ve kaliteli hizmet vardı.tavsiye edebilirim.ara bakımları ata sanaide özel bi servise yaptırıyorum.vazgeçebilirim.

kerem35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JOKER SERVİSİ BENDE BEGENİRDİM .. ama adamlar deneme yanılma ile sorunu buluyorlar , bu da sorun bence.. mesala aracımda .. 2007 yılında su eksilt me vardı önce hortumlar değiştir ... bir suru masraf iki gun sonra hortumları patlattı denildiki ek su deposu var plastik o delinde
o da değişti.. 2 gun sonra yine sorun sorun sorun.. ama bu sorunlarda araba çalışa çalışa.. tabiki üst kapak contası yantı masraf cıktı 2000 tl ye şimdi ben en anladım bu SERVİSTEN....

kerem35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Izmirde fronteradan anlayacan iyi bir servis gerek.. Herkes opelci olabilir ama frontera aractan anlamak başka bir mesele cunku bu araclarda doch motor var 6 silindir.. Gm değil