izmirde sağlam opel servisleri...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Aramıza hoşgeldiniz. Öncelikle üye arşivi kısmından üye tanıtımı yapmanız gerekmektedir.

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yandık

Arkadaşlar, Ben yakında Ankara'dan İzmir'e taşınmayı düşünüyorum ve aklımda kocaman bir soru var? İZMİR'de düzgün özel opel servisi Yokmu?

Ankarada OPEL GARAGE - Hakan Abi ye götürüyordum şimdi nereye gidicem telaşı aldı beni!!

Birinizin iyi dediğine bir diğeri kötü düyor! Gerçekten de Aydına yada Manisa ya mı gidicez bakıma sokmak için! Bu nasıl iş! Koca şehirde bi tane düzgün servis yokmu!

Artık sanayide boşa vakit ve bir sürü para harcayarak işimin de tamamlanmaması olayı ile karşılaşmak istemiyorum..

Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.. Eminim burada yazılanlar İzmirdeki diğer opelcilerin de işine yarayacaktır..

Burda yazanlara sonuç olarak aklımda hala bir soru işareti var lütfen paylaşımlara devam edelim!!!

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, Ben yakında Ankara'dan İzmir'e taşınmayı düşünüyorum ve aklımda kocaman bir soru var? İZMİR'de düzgün özel opel servisi Yokmu?

Ankarada OPEL GARAGE - Hakan Abi ye götürüyordum şimdi nereye gidicem telaşı aldı beni!!

Birinizin iyi dediğine bir diğeri kötü düyor! Gerçekten de Aydına yada Manisa ya mı gidicez bakıma sokmak için! Bu nasıl iş! Koca şehirde bi tane düzgün servis yokmu!

Artık sanayide boşa vakit ve bir sürü para harcayarak işimin de tamamlanmaması olayı ile karşılaşmak istemiyorum..

Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.. Eminim burada yazılanlar İzmirdeki diğer opelcilerin de işine yarayacaktır..

Burda yazanlara sonuç olarak aklımda hala bir soru işareti var lütfen paylaşımlara devam edelim!!!

Ben işçilik , hizmet ve fiyat olarak Ege Özüm Opeli -0232 462 63 44 / 0 555 650 15 41 tavsiye ederim. Kasapların eline düşmeyin hem aracınızdan soğursunuz hemde boşu boşuna paranızdan olursunuz. İster parçaları dışarıdan kendiniz alın , ister servis fiyat çıkarsın pazarlıkla oradan alın.

İzmir e geldiğinizde beraberde servise gidebiliriz. Opelci kardeşimizi yalnız bırakmayız.

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben işçilik , hizmet ve fiyat olarak Ege Özüm Opeli -0232 462 63 44 / 0 555 650 15 41 tavsiye ederim. Kasapların eline düşmeyin hem aracınızdan soğursunuz hemde boşu boşuna paranızdan olursunuz. İster parçaları dışarıdan kendiniz alın , ister servis fiyat çıkarsın pazarlıkla oradan alın.

İzmir e geldiğinizde beraberde servise gidebiliriz. Opelci kardeşimizi yalnız bırakmayız.

Sağolun murat bey ilginize teşekkürler.. muhakkak iletişime geçerim sizle geldiğimde..

vvasp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gulumsese.com
ben en son gaziemir mercanlar yetkili serviste triger ve bazı bakımları yaptırdım.özel servis fiyatına ve kaliteli hizmet vardı.tavsiye edebilirim.ara bakımları ata sanaide özel bi servise yaptırıyorum.vazgeçebilirim.

Bende Mercanlar Servise Gidiyorum
Fena Değil :cool:

banderass

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu servis konusunda en şanslı olanlardan biride benim sanırım
aydında EGE OPEL var tansu ustanın yeri süper hizmet uygun fiyat geçenlerde
debryaj baskı balata ve hidrolik rulmanı değiştirttim memnun kaldım :)

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konunun birebir benzeri forumda mevcut orayı da okumalısınız.

3.sanayi opel merkez servis diyorum ben.
egzoz için ise 3.sanayi kaya egzoz şaban usta'yı tavsiye ederim.
rot-balans için ise kaya egzoz'un karşı komşusu gayet iyi.

kerem35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba izmirde teknik servis konusunda cok araştırdım.. ilk arabam opel frontera idi sonra başka araba şimdi ise yine opel frontera aldım... arac 3.2 olunca ve daha önce servis konusunda yasadıgım olumsuzluklardan dolayı detaylı bir araştırma sonucunda 3 SANAYİNE merkez opel de MUSTAFA ustayı tavsiye ederim aractan hem cok iyi anlıyor hemde gereksiz hicbir parçayı değiştirmiyor...ben ustaya parca fiyatlarını araştıralım ben uygun bulursam kendim alayım siz bulursanız siz alın dedim.. tamam dedi... aracımın triger seti ve set değişmişken devirdaimide değiştirililmesini ayrıca bujilr yag filitresi felan derken.... tabiki izmirde bu parcalar neredeyse 1500 tl yi buluyor.. ustam bana sen araştırıyorsun dedi ben senden 150 tl işcilik alırım dedi parcaları benim bulmamı istedi.. zaten işim gereğide istanbul baglantılarımı devreye sokarak aracımın triger seti (3 parca) .170 tl devirdaim 170 tl hava filitresi 15 tl yag filitresi 10 tl 6 buji 70 tl ön arka 8 parca balata 130 tl istanbuldan getirterek cok uygun fiyata bakımını yaptırdım..sizlere tavsiye 3 sanayide MERKEZ OPEL DEN mustafa usta ile gorusmeniz...bende size bu konuda yardımcı olabilirim...