işte yeni aracım chevrolet cruze

sanchez1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayırlı olsun ..Allah kaza bela vermesin..bi ara bende niyetlendim ama malum sızlanmalardan sonra vazgecenlerdenim..inş sizde pişman olmazsınız.

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayırlı olsun kazasız arızasız sürüşler dilerim.
1.6 vectra b 150nm, cruze ise 154nm torka sahip 4nm tork farkı bence cruze un performansını hissedilir derecede artırmaz. cruze ilk zamanlar benimde hoşuma gidiyordu.fakat 1,6 passatını satıp cruzu alan dostum daha sonra passat yerini tutmuyor demesi ve son zamanlarda tarfikte cruze u çok fazla görmem beni araçttan soğuttu. Cruze alıcak olsam bile 2,0cdti alırdım. yeni nesil bir araç alıp, araçta 4-5 kişiyle rampalarda sağdan gitmek istemem.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
teşekkürler...
çokteşekkürederim . cruze alma sebebim hem yeni araç hemde eşimde kullansın amaçlı ,yoksa cdx satıp cruze almazdım :) eşim bir kaç kez cdx i kullanma teşebbüsünde bulundu ,baktım durum vahim cdx pert olacak ,cdx ler ölmesin dedim ve değerini bilecek bir forum arkadaşımıza sattım :)

CDX aynen devam abicim :) Dün koltukları Turtle waxladım, bugünlerde birgün de yıkatmam lazım, leş gibi buralar, bir sürü inşaat... Daha diğerinin satışıyla falan uğraşmaktan pek zamanım olmadı.

LPG güzel birşeymiş bu arada, ucuz olunca boş boş gezebiliyorsun etrafta :D

Yeni aracın da hayırlı olsun. Baya oyuncaklı bir araç olmuş yine! :) Geri kamerayı bizim Yaristen biliyorum baya kolaylık sağlıyor, gerçi Yaris gibi ufak araçta çok da gerekli değil ya...

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
CDX aynen devam abicim :) Dün koltukları Turtle waxladım, bugünlerde birgün de yıkatmam lazım, leş gibi buralar, bir sürü inşaat... Daha diğerinin satışıyla falan uğraşmaktan pek zamanım olmadı.

LPG güzel birşeymiş bu arada, ucuz olunca boş boş gezebiliyorsun etrafta :D

Yeni aracın da hayırlı olsun. Baya oyuncaklı bir araç olmuş yine! :) Geri kamerayı bizim Yaristen biliyorum baya kolaylık sağlıyor, gerçi Yaris gibi ufak araçta çok da gerekli değil ya...

teşekkürler alper :) umarım araçtan memnunsundur :) cdx ten sonra cruze pek hızlı değil :)

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ilk kez araba almıyorum yasin murat kardeşim, belki şimdiye kadar 15 aracım oldu fakat 10 tanesi baba parasıyla oldu . kendi paramla aldığım bu 5. aracım.insan kendi kazandığı parayla alınca böyle heyecanlı oluyor kusura bakma.
anladığım kadarıyla daha gençsin astra falan deyince zoruna gitti galiba .
bu konuyu araç karşılaştırayım yada kötüleyim diye açmadım. aracımı övmek gibi durum yok neyse onu yazdım. motor vs cruz asla vectra b cdx olamaz .senin aracın kral olsun.cruze astrayı geçemez diyelim ,sen rahat ol :) cruze zaten kötü bir araç.
şunuda belirteyim yalan söyleyecek bir durum yok takmışsın fabrika verisi falan.
ben fabrika verisinden daha azda yaktırırım daha fazla süratte yaptırırım ,bu iş bir yazılım ,teknik bilgiye ve şöförlüğede bakar. söylediğim gibi cruze çok kötü berbat bir araç ilerde almak istersen sakın alma :)

konuyu saptırmazsanda sevinirim sevgili yasin kardeşim......

Asla ben arabamın gücünü bilirim ve kasmam kendimi gereksiz fanboylukta yapmam, amaç sadece A noktasında B noktasına götürsün :)

Allah nice güzel araçlar nasip etsin inşallah :)

Benim tepkim hızlanma konusundaki yanlış yönlendirmeniz, burayı okuyupta araç tercih edecekler oluyor onları yanlıs yönlendirme olmasın aldıklarında beklentilerinin altında araç bulmasın :)

Fabrika verisi bile 13.5 saniye hızlanma olarak, manuel vectra bile daha düşük lütfen yanlış yönlendirme olmasın :)

Bende çok beğenirim cruze tam fiyat performans aracı, umarım derdimi anlatabilmişimdir :)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fabrika verilerini bilmem ama cruz u kullandım hatta arkadaşım siparişini verdi ve teslim almaya beraber gittik.araç şehiriçinde oldukça seri geldi bana dönüşte bende eski vectram vardı 1.6 ve kapıştık cruz 150-160 tan sonra yetişemiyordu vectraya ama araç henüz sıfır motordu ve çok normaldi.şu var aynı anda kalkış yaptık ve 150-160 lara kadar çok net zorladı vectra b yi.yakıt konusunda ise arkadaşım en son isyan ediyordu çok yakıyor diye

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Abi Allah kaza bela vermesin...

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Asla ben arabamın gücünü bilirim ve kasmam kendimi gereksiz fanboylukta yapmam, amaç sadece A noktasında B noktasına götürsün :)

Allah nice güzel araçlar nasip etsin inşallah :)

Benim tepkim hızlanma konusundaki yanlış yönlendirmeniz, burayı okuyupta araç tercih edecekler oluyor onları yanlıs yönlendirme olmasın aldıklarında beklentilerinin altında araç bulmasın :)

Fabrika verisi bile 13.5 saniye hızlanma olarak, manuel vectra bile daha düşük lütfen yanlış yönlendirme olmasın :)

Bende çok beğenirim cruze tam fiyat performans aracı, umarım derdimi anlatabilmişimdir :)

ben yıllardır sitede çok kişiyi yönlendirmişimdir daha bir kişi bile olumsuz dönmedi , sen merak etme benide yazdıklarımıda iyi anlayan çok arkadaşımız var. sende belki tanırsın daha sonra......

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun abi çok güzel araç:)