işte yeni aracım chevrolet cruze

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araç hayırlı olsun ethem abi.bu araçlar astralarla aynı motoru motoru kullanıyor bildiğim kadarıyla yani twinport lpg de uzun kilomtrelerde(50.000) sorun çıkarırmı acaba öyle bir söylenti var sırf bu yüzden astra h almaktan vazgeçmiştim.araştırdın mı ethem abi

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
güzel araç hayırlı olsun ethem abi.bu araçlar astralarla aynı motoru motoru kullanıyor bildiğim kadarıyla yani twinport lpg de uzun kilomtrelerde(50.000) sorun çıkarırmı acaba öyle bir söylenti var sırf bu yüzden astra h almaktan vazgeçmiştim.araştırdın mı ethem abi

tolga çok araştırdım öyle aldım.lpg sistemi landirenzo ve yağlamalı tip olursa problem yok.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan
çok şık bir model
araç hakkında kötü şeyler söyleyenlerin genelde ortak noktası yüksek yakıt tüketimi.
bu model ilk çıktığında ben de kullanmıştım.otomatik olanı agresif kullanımda hem çok yakıyor hem de pek istekli ivmelenmiyordu.
sakin kullanımda hem boyutları hem de donanımı nedeniyle tercih edilecek bir model.

yüksek yakıt tüketimi lpg de sıkıntı değil km de 27 krş yakıyor. bence çok iyi.
ivmelenme olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim 1.6 vectra ve astralardan çok çok iyi .
birde manuel kullanırsanız istediğiniz devirde vites değiştirirsiniz buda güzel :)
daha iyisi 2.0 zaten :)

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun ethem abi...Kazsız belasız sürüşler inşallah...Opel kan kaybediyor...:)

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Hayırlı olsun ethem.
Cruze gerçekten çok güzel bir araç.
Bende niyetlenmiştim ama kime sorsam yakıtı fazlan yakıyor diye korkuttular vazgeçmiştim.
ozaman LPG konusunda benim usta ilede konuşmuştım 115 bg liklerine lpg uymuyor 30000km de üst kapagı açılıyor demişti.
Dizel seçenegide olsa 10 numara olurmuş.
Zaten full olanı almışsın güle güle kullan

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun ethem.
Cruze gerçekten çok güzel bir araç.
Bende niyetlenmiştim ama kime sorsam yakıtı fazlan yakıyor diye korkuttular vazgeçmiştim.
ozaman LPG konusunda benim usta ilede konuşmuştım 115 bg liklerine lpg uymuyor 30000km de üst kapagı açılıyor demişti.
Dizel seçenegide olsa 10 numara olurmuş.
Zaten full olanı almışsın güle güle kullan

teşekkürler cengiz. takılan lpg yağlama sistemli olursa sıkıntı olmaz dediler .aldığım araçtada sıkıntı yok şu an . dizeller 2012 de yeni çıktı fakat bayağı pahalı oda beni aşar. şimdilik buna bineceğim :)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun.tasarımını özelliklerini çok beğendiğim bir araç.ancak otomatik olduğundan yakıtı biraz can yakar:)

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullan inşallah ben çok begendim maşallah....

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım de aklımda olan bır arac ınsıgnıa yada benzıyor sanki :) bır duyumda ben aldım lpg den sureklı oksıjen sensoru lamba yakıyormus artık hepsınde mı durum boyle yoksa baktığım aractan mı bılemıyorum güle güle kullanın

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
benım de aklımda olan bır arac ınsıgnıa yada benzıyor sanki :) bır duyumda ben aldım lpg den sureklı oksıjen sensoru lamba yakıyormus artık hepsınde mı durum boyle yoksa baktığım aractan mı bılemıyorum güle güle kullanın

iç kısım astra j araçlara çok benziyor... lpg landirenzo olanlarda lamba yanmıyor. şu an herhangi bir sıkıntı yok .:rolleyes: