İşte Vectra B OPC ZENDER...Türkiyede bir eşi yok...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi iyi hoş diyosunda tampon böyle çıplak nasıl satıyorlar..:S ki sis falan geçtimde Alt ızgara falan nasıl monte ettiniz tampona bunun boyası var falan filan dediğin gibi 2000 TL yi bulaca..S

Ben hepsini teker teker ücretini vererek satın aldım.Izgara far yıkama sis farları hepsi zaten yerlerine sorunsuz oturuyor.Önemli olan onları satın almak.2000 tl yi gözün kapalı geçersin

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün eski jantlarıma kışlık lastik alarak aracıma taktım.İtiraf etmeliyim görüntüye alışamadım.Çok emanet duruyor,hiç yakışmadı :)

1424536_10152041357988077_1555056834_n_zpsf7f5ea5c.jpg

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vahşi vectra gitmiş evcilleşmiş olanı gelmiş :rolleyes: 2-3 aylığına sabret Kerem Abi..Mazallah kazaya kurban gitmesin, forumumuzun göz bebeklerinden bu araç ;)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vahşi vectra gitmiş evcilleşmiş olanı gelmiş :rolleyes: 2-3 aylığına sabret Kerem Abi..Mazallah kazaya kurban gitmesin, forumumuzun göz bebeklerinden bu araç ;)

Afillisi gitti sümsüğü geldi :) mecbur sabredeceğiz abim.Kimseye Allah kaza bela vermesin.Sağolasın

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kerem hayırlı olsun. güzel olmuş, fakat buz tutmasına karşı bir önlem aldınızmı ? almadıysanız servo zorlanır ve yanar tabi araca zarar verme durumuda olur. gördüğüm kadarıyla servoyu iptal edip içindeki motoru direk bağlamışsınız. küçük bir ısı devresiyle bu işide yapsanız iyi olur + 8 dercenin altında çalışmasın. birde tavsiye, içeriden açıp kapatmak içinde bir buton koysan süper olur.