İşte Vectra B OPC ZENDER...Türkiyede bir eşi yok...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Malesef tech2 yada opcom teybi görmüyor.Ekranı görüyor ama sadece kodları okuyabiliyorum.Ve hatayı silebiliyorum.Kısaca vin numarası yada güvenlik kodu gireceğim bir alan aktif gelmiyor.Diğer kısımlar aktif gelmiyor.Zaten ekranda anlık tüketim bir garip görünüyor.Adamın dediğine göre zaten ekran aracı tanımamış diyor.İşin garibi tech2 ve opcom teybi görmüyor ama teyp muntazam çalışıyor.Belkide ekran soket pinlerinin girişleri ve pinlerin beslediği bilgiler farklı ve teybin bağlantılarında atladığımız bir kısım var.Kuşadasındaki arkadaş olması gereken pin diagramını yollayacağız ona göre kontrol edeceğiz daha olmadı hooop atlayıp kuşadasına gideceğiz.

İnsanı sevdiği bişey sıkmaz kaldı ki çok tatlı ve iddalı duruyor o renkte :)

20120522_065721_zps70a6c438.jpg

Eyvallah kardeşim sağolasın şu sorunu bi çözebilsem hemen dvd-mp3 player,geri vites kamerası vs bağlayacağım ama şu sorun belimi büküyor :(
eger yapabılcegın herseyı yaptıysan bence kuş adasındakı arkadaşının yanına gıt fazla kurcalama vardır bır bağlantı hatası demek görmüyor tech2;)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yav bi dur abim gıdıklama beni :) kış geldi sunroof a gerek yok :)

eger yapabılcegın herseyı yaptıysan bence kuş adasındakı arkadaşının yanına gıt fazla kurcalama vardır bır bağlantı hatası demek görmüyor tech2;)

Benim adım cemil :) sinek gibi ezerim :)

Kardeşim o arkadaş yardım etti.Odb nin 7. pini ile ncdr ın 27.pini eşleşmeli voltmetre ile ölçün dedi.ölçtük eş çıktı.tis2000 e bakınırken 26.sokettede aynısını gördüm o boştaydı.ya batarım ya çıkarım dedim bağladım onuda :D ama yine olmadı.biraz kabloları kurcalarken bi kaç tane daha aynı kablodan gördüm.gözümü kararttım.olursa olur dedim bağladım birbirine :D ve oldu.içine girebiliyoruz.programlama kısmında hırsız koruması aktif/pasif seçeneği var kod istiyor.umarım radyo kodudur.eepromla bulunur çünkü radyo kodu.bu arada audio testmenu,display testmenu,navigation testmenu diye bi kaç ekran daha açıldı.bakalım.tünelin ucunda ışık göründü.umarım tünelin ucunda parmaklık yoktur :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi ne güzel işte, sonbaharda kışta da hava soğuk olsa bile aracın içine güneş ışığı girecek :D zaten sunroofun mantığı bu :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi ben kendime yetemiyorum :D, bak, KAT değişecek 3 hafta oldu, daha tık yok..Tamam, oradan oturup konuşuyorsun da nakit olsa yapacağız heralde diyorsun da ama ben de fikir veriyorum, yani küçük sunroof yerine komple açılır cam tavan yapsan süper olur.. :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Cam tavanli tavsıye etmıyorum araba fılm çektirdim punto ıcı yıne aydınlık gündüzleri :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et