İstanbul'lu arkadaşlardan yardım bekliyorum.

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Umarım istediğiniz yerde güzel bir ev bulursunuz.

İstanbullu arkadaşlara da Allah Sabır versin diyorum.Trafiği insanı çileden çıkarmayayetiyor bile.

valla biraz uzaklasınca onu bile arıyorum trafiğine kurban olayım istanbulumun çok seviyorum başka bi memleketde yaşayamam heralde :)

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla biraz uzaklasınca onu bile arıyorum trafiğine kurban olayım istanbulumun çok seviyorum başka bi memleketde yaşayamam heralde :)

Kesinlikle katılıyorum. 1 aylığına tatile başka bir şehire gittiğimde bile 1 hafta sonra Burayı özlemeye başlıyorum ama tahminen buraya alıştığımdan dolayıdır. Ben neredeyse 10 yaşımdan beri her sene (istisnalar hariç) yaz tatillerinde Antalya'ya giderim. Alışmama rağmen yerine bazı şeyler oturmuyor. Sanırım bunla alakalı olabilir benimde İstanbul sevgim. :D Ama arada bir kaçmak,uzaklaşmak iyi geliyor şu nalet şehirden. :D

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O konuda sizlere hak veriyorum.İnsan nereye alıştıysa orada yaşar.Başka bir yere ayak uyduracağını zannetmiyorum.Bende Doğum büyüdüğüm yerde yaşamımı sürdürdüğüm için İstanbul veya başka bir semte alışmam bir hayli güç olur.