İstanbul'lu arkadaşlardan yardım bekliyorum.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öyle diyorsunuz. Bakalım biraz daha araştıralım. Bu Pazar zaten gidiyorum. Birde o bölgelere geze geze bakayım.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gösterdiğim ilandaki evin sahibi ile görüştüm. Yer olarak iyi dediğine göre. Sakin ve ulaşıma çok yakınmış. En üst kat ve 120 metrekarede benim için fazlasıyla iyi. Fiyatda iyi gibi. Hayırlısı diyelim.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aman avrupa yakasını aklından bile geçirme. Ben kozyatağında oturuyorum ataşehire 5 dk sürmez yol. Çok sakin sessiz kaliteli ağaçlık filan güzel bir yer ama bütçe konusunda biraz daha sıkman gerekebilir kendini ama yinede araştırmak lazım belki bulunabilir kredi filan durumu varmı bilmiyorum alabilirsen çok rahat edeceğin bir semt. Ataşehire yeni bağlanan yerlerde pek aradığın gibi kaliteli olmaz. Batı ataşehir vardı ucuzdu oralarda evler hep siteler vardı. Fiyatlar baya uygundu ama şimdi ne durumdadır bilmem.

Son düzenleme:

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim Alican. Değerlendiricem. Bütçe konusunuda işte arabamıda satıcam. Krediye mümkün olduğu kadar girmemeye çalışacağım. Kozyatağını görmüştüm gidip gelirken. Hoşuma gitmişti. Tekrar teşekkürler. Avrupa konusu zaten boş. Hiç bana göre değil Avrupa :)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
avrupa yakasını silmekle doğru bir karar almışsınız.yanlız size tek birşey söyleyeyim ben pendık e yakın oturuyorum ve ne insanı nede konumu hiç iyi değil.kısacası kartaldan sonra pek tavsiye etmem.kartal,maltepe,idealtepe,küçükyalı dan birine karar verın derım.idealtepe ve küçükyalı sakındir ve insanlarıda çok çok medeniyetlidir.umarım azda olsa bir fikir vermişimdir.hayırlısı olsun diyelim:)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağol Berkay. Teşekkür ederim.

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak Bey KEsinlikle Avrupaya Bulaşmayın Derim Sakin Yer İstiyorsunuz Erenköy Zaten de Orda Daire Fiyatları Felaket Derecede Uçuk...Gezmeniz Lazim Yeni Yapilan Binalar Çok Dediğiniz Fiyatlarda Güzel Bi Daire Alabilirsiniz..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Avrupa konusunda herkes hemfikir. Bakalım Pazar günü haftaiçine izin alıp gideceğim. İnşallah güzel bir ev denk gelirde hemen şu işi halleder, gideriz. Zaten benim işlerim çok çabuk gerçekleşir :)

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ataşehirde yeni bi sürü evler yapıldı ağaoğlu falan bi bakın derim onlara çok büyük istemiyosanız çok uygun evler var 90m2 ye falan yinede siz billirsiniz.. ve gayet de sakin site şeklinde olduğu için..