İstanbul'lu arkadaşlardan yardım bekliyorum.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hem aile durumlarından hem de işlerimden dolayı İstanbul'a yerleşiyorum istemeyerek. Şu an Ankara'dayım. Ev araştırıyorum. Ataşehir-TOKİ'de çalışacağım mali müşavir olarak. Kontrolluk yapacağım diğer bi anlamda.

Eskiden İstanbul'u severdim ama malum çok büyük oluşu çok kalabalık ve gürültülü oluşu beni caydırmıştı. Hele merkezi yerlerin rezaletinden tiksindim. Özellikle maddi durumdan biraz yoksun yerlerin insanlarından. Adamın üstüne üstüne geliyorlar. Çok rahatsız edici çok fazlada kro var piyasada. Ankara o yönden binlerce kat iyi. Ama neyse artık bizde işimize gücümüze bakacağız herkes gibi.

Şimdi sorular şu:
1) Ataşehir veya Ataşehir'e yakın bir semtte ( ama lütfen biraz sakin ve nezih olsun) 130 bin 140 bini geçmeyecek 2+1 veya 3+1 ev. Nerelerde araştırmalıyım?
2) Avrupa Yakasında otursam gidiş geliş çok büyük sorun olur mu?
3) Yoksa Avrupa'ya hiç bulaşmayıp, Anadolu'da mı kalsam? Ben sakin bir semt istiyorum. Yani Avrupa'ya sadece gezmeye mi gitsek?
4) Ya da düzenli 500-600 lirayı geçmeyecek kiralik bir ev? Nerelerde araştırmalıyım?
Teşekkürler.

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk olarak sakinlik istiyorsan burak bence avrupayı düşünme git gelden kalabalıktan trafikten çok sıkılrsın.dediğin gibi avrupa yakasına canın istiyince basıp gidersin.ataşehirde ev fiyatları biraz uçukdur dediğin rakamların üstüne çıkar.ancak biraz daha yukarı kısımlarında bulablirsin oralarıda tabiki beğenebilirsen.araştırdıktan sonra her fiyata ev bulunur sonuçta küçükyalı altıntepe bostancı civarınıda tavsiye ederim.gayet güzel yerlerdir 600 tl ve üzerinede kiralık evler bulabilrsin..ataşehirede yakın olmuş olursun.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğin gibi Hakan, Avrupa'yı sildim. Ataşehir olması şart değil zaten. İstediğim fiyatlarda düzgün ve nezih bir yerde ev bulayımda gidiş gelişi nasıl olsa hallederiz. Dikkate alcam teşekkür ederim.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atasehırde ucuz tarafıda varr gezıp bulabılırsın ama bana gore cok uzak yerler olarak dusunuyurm

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sakinlik istiyorsan Kemerburgaz olabilir Anadolu Yakasında.Gayet sakin semttir.Söylediğin fiyatlara da uygun daire bulunabilir diye düşünüyorum

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ataşehir'e yakın, TEM'in diğer tarafında Şerifali diye geçen bir yer var, hızla gelişiyor, oralardan bakabilirsin. Sahibinden.com'dan araştır istersen, o fiyatlarda çok ev var satılık. Çoğu da site içerisinde yeni binalar.

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ataşehir'e yakın, TEM'in diğer tarafında Şerifali diye geçen bir yer var, hızla gelişiyor, oralardan bakabilirsin. Sahibinden.com'dan araştır istersen, o fiyatlarda çok ev var satılık. Çoğu da site içerisinde yeni binalar.
Başka hiç bir yere bakmaya gerek yok. Burası TAMAMDIR