interkol radyatör

divlit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yardım !!! opel combo 1.3 cdtı model aracımın interkol radyatör değişmesi gerekiyor.servisinde çok pahalı.piyasadan temin edebilirmiyim.acil yardım.(motor soğutmada kullanılıyormuş)

yilmust

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yardım !!! opel combo 1.3 cdtı model aracımın interkol radyatör değişmesi gerekiyor.servisinde çok pahalı.piyasadan temin edebilirmiyim.acil yardım.(motor soğutmada kullanılıyormuş)
Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun, ben bir opel astra kullanıcısı olarak şunu belirtmek isterim.
Opel kullanıyorsam servisin dışına çıkmam, çünkü muhatapım yetkili servis olur, biraz fiyat farkı olur ama başım rahat eder.
Ben bütün bakımlarımı yetkili serviste yaptırırım, özel servisten fiyat alırım birde yetkili servisten arada genelde öyle uçuk bir fark olmuyor. Nedeni ise opelin club kart uygulaması, zaten bu fiyat farkını düşürmek için böyle bir yola gidiyorlar.
Birde ben piyasada satılan 35-50 YTL lik paspasları bırakıp yetkili servise gidip tam 116 YTL ye orijinal paspas alan bir opelciyim, onun için fazla dışarlarda birşeyler arama, sonra muhatap bulamıyorsun, başka arızalarla da yüzyüze kalıyorsun, benim nacizhane görüşüm böyle...kalsağlıcakla.....:rock