İndirimli lastik satan yerler önerisi

Regionella

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 adet 205 55 16 yaz lastiği alacağım

indirimde olan lastik firması veya alışveriş sitesi mevcut mu arkadaşlar

memduhbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok özel bir indirimle 205 55 r16 bridgestone lastik T0001 aldım 190 tl den sordum 200 210 dan aşağı veren yok

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en ucuz internette bulursun. hepsiburada.com, hızlıal, n11.com ve diğer lastik firmalarına bak.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bundan sonra bir araç sahibi olarak kar lastikleri alacak isem yazın, yaz lastikleri alacak isem kışın alacağım mevsiminde lastik satışları arasında çok bariz bir şekilde indirim söz konusu oluyor.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bundan sonra bir araç sahibi olarak kar lastikleri alacak isem yazın, yaz lastikleri alacak isem kışın alacağım mevsiminde lastik satışları arasında çok bariz bir şekilde indirim söz konusu oluyor.

Nadir Hocam bu durumda da aradığın lastiği bulman sıkıntı oluyor, ben bizim Corsa'ya iki kış evvel mart gibi kış lastiği bakayım dedim, uygun ebatı bulmak bile mesele oldu İskitler'deki ( İskitler mi orası ben de tam bilmiyorum şu 1011 ile ASKİ arasındaki yer ) lastikçilerde.

Regionella

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Petlas 205/55 R16 91H Imperium Pt515 Oto Lastiği(2014)

2 adet aldım Kliksadan

305 tl, kargo ücretsiz

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Nadir Hocam bu durumda da aradığın lastiği bulman sıkıntı oluyor, ben bizim Corsa'ya iki kış evvel mart gibi kış lastiği bakayım dedim, uygun ebatı bulmak bile mesele oldu İskitler'deki ( İskitler mi orası ben de tam bilmiyorum şu 1011 ile ASKİ arasındaki yer ) lastikçilerde.

İskitlerden lastik alınmaz bir kere aldım daha da almam bundan sonra netten alırım. En azından istediğim şekilde lastik alabiliyorum. ;) Esnafa güvencim hiç kalmadı. Ellerinde ne varsa vermeye çalışıyorlar. Olur mu? olmaz mı? dedikleri yok. Satalım da nasıl satarsak satalım derdindeler. Din iman para oldu gitti zaten.