İlk Kazam Geliyorum Demedi :)

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
bence fk dan baska markalara da bakmalısın

FK dışındakiler bütçemi çok aşıyor maalesef :( ya fk coilover alıcam ya da monroe reflex amortisörler + tigra helezon alıp geçeceğim başka seçeneğim yok gibi :)

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun. Nazar değdi nazar :(

Bu arada arkadaşlar şehiriçi yollarda hız sınırı olan 50 km ile orada herhangi bir kaza yaşanması olası olmadığı için karayolları burası gayet normal diyecektir. Şunu unutmayın, hız limiti düşük yerlerde yolun eğimi vs hızlı gidilmeyecek şekilde düzenlenir. Otoban gibi hız sınırı yüksek yerlerde ise aynen sizin dediğiniz gibi içe eğik. Yanlış anlamayın ama kaza nedeni hız sınırına uymamak.

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız. Bi arkadaşında dediği gibi taklaya bile gidebilirdi.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Kardeşim söz meclisten dışarı yanlış anlama ama drift , spin her baba yiğidin harcı değildir yanlış yapılan spinler bir yerlere patlamanızla son bulur :D misal ,

http://www.youtube.com/watch?v=ZB4M5v9wgc8

Drift yok yahu işten eve gidiyordum normal normal :) Korkarım ben öyle kaydırmaktan falan istesem de yapamam :D

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Çok geçmiş olsun. Nazar değdi nazar :(

Bu arada arkadaşlar şehiriçi yollarda hız sınırı olan 50 km ile orada herhangi bir kaza yaşanması olası olmadığı için karayolları burası gayet normal diyecektir. Şunu unutmayın, hız limiti düşük yerlerde yolun eğimi vs hızlı gidilmeyecek şekilde düzenlenir. Otoban gibi hız sınırı yüksek yerlerde ise aynen sizin dediğiniz gibi içe eğik. Yanlış anlamayın ama kaza nedeni hız sınırına uymamak.

50 ile girsem oraya direkt karşıya uçardım :D 30-40 civarı bir hızdaydım ancak daha sonra kazadan sonra beklerken farkettim ki araçlar neredeyse duracak kadar yavaşlıyorlar orada. Zaten dönerken değil de dönüşten çıkarken gitti kontrol gaza bastığım sırada. Tahminim gereğinden fazla bastım ve araç zaten boştu arka kısım koptu gitti :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

MuRaTTTBJK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Allah beterinden korusun..

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmısolsun reyiz , bu yolu cok ıyı bılırım , kartalla az turlamadık burları :)
Camının ılerısındekı gobekte şahıncıler falan toplanırdı , biz kartalla tozunu attırırdık , hey gıdı gunler hey :)

(çayboyunda oturuyorsan benı gormemen ımkansız , beyaz eskı kasa kartal , ıslık egzost(cok fecı bı ıslık) , içi kırmızı led döşelı , superonlinede calıstıgım yıllar :) )

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Geçmısolsun reyiz , bu yolu cok ıyı bılırım , kartalla az turlamadık burları :)
Camının ılerısındekı gobekte şahıncıler falan toplanırdı , biz kartalla tozunu attırırdık , hey gıdı gunler hey :)

(çayboyunda oturuyorsan benı gormemen ımkansız , beyaz eskı kasa kartal , ıslık egzost(cok fecı bı ıslık) , içi kırmızı led döşelı , superonlinede calıstıgım yıllar :) )

Teşekkürler hocam, Buca Üçkuyular'da oturuyorum normalde. İşe gidip gelirken bu güzergahtan geçiyorum ayda yılda bir Bornova'ya pek bildiğim yerler değil maalesef :D Bilmediğimden kaydık gittik zaten :sopa:

dakyapin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun cana gelmesin allah beterinden korusun.