İlk Kazam Geliyorum Demedi :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla o yolda ıstdıgını yap gene kayar hızlıydın bıraz galıba yol genıs ve egımı yanlıs oranın hızda olunca baslıyosun donmeye gecmıs olsun...

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
valla o yolda ıstdıgını yap gene kayar hızlıydın bıraz galıba yol genıs ve egımı yanlıs oranın hızda olunca baslıyosun donmeye gecmıs olsun...

Valla hatırlamıyorum ama pek hızlı sayılmazdım. Sanıyorum ki viraj ortasından çıkışına doğru gaza gereğinden fazla bastım. Sonuç ortada :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Vayyy güzel kardeşim benim çok geçmiş olsun. Yapacağım bir şey varsa başım gözüm üstüne yaradan beterinden korusun.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Lafı bile olmaz kardeşim ne demek? Sana bir şey olmasın arabanın tamponu batsın.

İşin komik yanı tampon önceki sahibinden zaten döküktü biraz, tampona gram zeval gelmemiş değmemiş bile hiç bir yere nasıl olmuş anlamadım direkt lastikten girmişim yukarı :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ama harbiden bana göze ucuz atlatmışsın maazallah takla bile atar ya...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben benzer bı kaza yapmıstım ılk kazamdı benımde :) kaldırıma vurdum tekerı ondekıne vurmamak ıcın sna cıkcakları solım aracta :)
2 tabla kesın degıscek amortısor rot kolları rotıller keson jant dogrulcak belkı karter duzelmek ısteyebılır bıde :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Yiğit, bu tür kalitesiz zeminli yollarda yay falan iş görmez, araç mecburen savrulacak, bir de bizim yollarda kalitesiz, sert hamurlu lastiklerden uzak durmakta fayda var.