İlk Kazam Geliyorum Demedi :)

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Geçmiş olsun Yiğit, bu tür kalitesiz zeminli yollarda yay falan iş görmez, araç mecburen savrulacak, bir de bizim yollarda kalitesiz, sert hamurlu lastiklerden uzak durmakta fayda var.

Sağolasın abi :) Lastik yay çok sıkıntılı değildi aslında benim lastikler zaten yeni 2 aylık, genelde iş ev yapıyorum otoban ya da normal şehir içi sürüşü yola zamk gibi yapışıyordu. Fakat çok sık gittiğim bir güzergah değildi, 20 km yerine 10 km gitmek için otobandan gitmedim. dışa eğik!!! (karayolları uyuyor) kavşağa düz kavşak gibi girdim biraz tabii böyle bir durumda aracın limitini de düz kavşak gibi düşündüm.

compela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun Allah korumuş hızınız daha fazla olsa idi daha büyük kaza olabilirdi. salıncak rot rotil gibi sorunlar olabilir.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, gaza basınca aracın kendini kaybetmesi durumunu ben önden kayma olarak açıklamıştım. Görünen köy misali, aracınızda yol tutuşu istiyorsanız KONİ set kesinlikle şart bu 1, ikincisi esnekliği olabildiğince azaltın, ön arka kule gergisi yapın, ve 5cm yere basın, ancak bu şekilde understeer kıvamını yakalarsınız, yakalasanız bile lastik jant boyutu karşı çıkacak, herşey tam olsa yurdumun güzel yolları engel olacak esp gibi mekanik bir kilit olmadığından, çok kötü konuşuyorum ben ya, bir kez de ağzımı hayra açayım :D kızma bana şef dost acı söyler :D

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Geçmiş olsun, gaza basınca aracın kendini kaybetmesi durumunu ben önden kayma olarak açıklamıştım. Görünen köy misali, aracınızda yol tutuşu istiyorsanız KONİ set kesinlikle şart bu 1, ikincisi esnekliği olabildiğince azaltın, ön arka kule gergisi yapın, ve 5cm yere basın, ancak bu şekilde understeer kıvamını yakalarsınız, yakalasanız bile lastik jant boyutu karşı çıkacak, herşey tam olsa yurdumun güzel yolları engel olacak esp gibi mekanik bir kilit olmadığından, çok kötü konuşuyorum ben ya, bir kez de ağzımı hayra açayım :D kızma bana şef dost acı söyler :D

Çok teşekkürler, 5 cm alçaltamam jant teker boyutundan dolayı ancak FK coilover alıcam 2.5 cm alçaltmada sıkıntı çıkmaz sanırım :) Kule gergisi için bir yerle tam da görüşüyordum şu sıralarda zaten :D