İkinci el araç için yardım

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babama 20000 ile 25000 arası araç almayı düşünüyoruz
babam çok hız yapma performansla arası yoktur
benim aklımda bazı araçlar var sizlerinde yorumlarını almak istedim
şimdiden tüm yorumlar için çok teşekkür ederim

1-) Renault clio 2 HB veya 3 1.2 benzinli (1.4 de olur)
2-) Renault megane 2
3-) Opel Corsa 1.2 veya 1.4 benzinli
4-) Chevrolet 1.2 benzinli HB
5-) Peugeot 206

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç piyasaları inanılmaz artmış durumda...burada olmayan ama bence tercih edilebilir araç olan toyata yarisi düşünürdüm...1.3 motoru cok cimri ve arabada Allah var acayip sağlam...

Sent from my iPhone using Tapatalk

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Araç piyasaları inanılmaz artmış durumda...burada olmayan ama bence tercih edilebilir araç olan toyata yarisi düşünürdüm...1.3 motoru cok cimri ve arabada Allah var acayip sağlam...

İbrahim ben bizzat bayiden Yaris e baktım ama pek içim ısınmadı. Adamlar sadece araçlarımız sağlam diye çok para istiyorlar. Değer mi? Bana göre değmez. Ülkemizde hep bu işler böyle biraz piyasa yaptıklarında anında üzerine bindirmekten geri kalmıyorlar.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim ben bizzat bayiden Yaris e baktım ama pek içim ısınmadı. Adamlar sadece araçlarımız sağlam diye çok para istiyorlar. Değer mi? Bana göre değmez. Ülkemizde hep bu işler böyle biraz piyasa yaptıklarında anında üzerine bindirmekten geri kalmıyorlar.

Abi sıfırına evet o kadar para vermem ama 20.000-25.000 tl bant aralıgında düşünülebilir bir araç ama bu fiyatın üstüne çıkıldıgında bende düşünmem...ama 20.000-25.000 tl bandında öle alınabilir araç cok yok...örnek verecek olursam 22.000 tl ye 2005 model toyata yaris 1 parça boyalı 70.000 de alındı...140.000 de 2005 model bir aracıda tanıdğım 20.000 tl ye aldı...araçları kullandım en cok dikkat ettiğim yakıtı idi...kullanışıda zevkliydi...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Abi sıfırına evet o kadar para vermem ama 20.000-25.000 tl bant aralıgında düşünülebilir bir araç ama bu fiyatın üstüne çıkıldıgında bende düşünmem...ama 20.000-25.000 tl bandında öle alınabilir araç cok yok...örnek verecek olursam 22.000 tl ye 2005 model toyata yaris 1 parça boyalı 70.000 de alındı...140.000 de 2005 model bir aracıda tanıdğım 20.000 tl ye aldı...araçları kullandım en cok dikkat ettiğim yakıtı idi...kullanışıda zevkliydi...

İbrahim seninle şu konuda hem fakirim ikinci el araç fiyatları aldı başını gitti nereye kadar gider? İşte onu bende bilmiyorum. :(

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

toyota yaris corsa veya clioya göre çok daha küçük gibi geliyor gözüme
nedense yarise hiç sıcak bakmıyorum

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g hb nasıl.şöyle 200 bin altı 99 ya da 2000 model 3-5 parça boya olabilir.o aralıkta fiyatları var zaten.cliodan iyidir

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu piyasalardaki artış tarladaki yangın gibi. aynı gün içinde fiyat artıran araçlara şahit oluyorum artık.

temiz bir hyundai getzin 2008 ve üstünü 30.000tl altına bulamıyorum. arabasız kalmaktan korkuyorum desem yeridir. şu saatten sonra yine tanış biliş aramak lazım, gerçekten berbat piyasalar. belki bayram önüdür diyedir, bilemem.

not: ankara piyasası üzerinden yorum yapıyorum.

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bu piyasalardaki artış tarladaki yangın gibi. aynı gün içinde fiyat artıran araçlara şahit oluyorum artık.

temiz bir hyundai getzin 2008 ve üstünü 30.000tl altına bulamıyorum. arabasız kalmaktan korkuyorum desem yeridir. şu saatten sonra yine tanış biliş aramak lazım, gerçekten berbat piyasalar. belki bayram önüdür diyedir, bilemem.

not: ankara piyasası üzerinden yorum yapıyorum.

Ben olsam uzun süre araca binecek isem sıfır alırım. Şimdi reno da kampanya var. Adamlar 20 bin tl sıfır faiz ile araç veriyorlar. Bankadan bu rakamı çeksen 3 yıllık vade ile nereden baksan 5000 TL fazla para ödemen gerek. Ne gerek var? Alır sıfır binerim. Sonra da aracın gözü sanayiye dönmeye başlayınca da satarım olur biter. ;)