Max 30000 e kadar araç

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın çalışırken marş alma süreci,dizel motor biraz sesli çalışır ancak gürültüden çok seste ki düzen nasıl bakmak gerek,duman atıp atmadığı,üfleme ve en önemlisi ulaşılabiliyorsa yetkili servis veya özel servis de yapılmış bakımlarına veya işlemlerine bakmak gerek.Dizel araç da bakım önemlidir,pek ihmale gelmez.Kendi adıma,ben araca yapılan her işlemin fatura,fiş vb belgelerini torpido da saklarım.Kısacası detaylı expertize girmeyecekse işinden iyi anlayan bir usta motoru iyice gözden geçirmeli.
Hepsini göz önünde bulunduracağım peki özele mi servise mi götüreyim baktirmaya

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepsini göz önünde bulunduracağım peki özele mi servise mi götüreyim baktirmaya

Yetkili servis exper noktasında fazla ücret isteyebilir.Ancak en azından ugrayıp aracın geçmiş kayıtları sorgulanabilir.Bazen telefonda da bilgi verenler var ama karşınızda ki kişiyi ikna etmeye bağlı biraz.İşinin ehli özel servis ise gerekli incelemeleri rahatlıkla yapar ve araç hakkında ki tüm bilgiyi daha uygun fiyata verebilir.Ben olsaydım özel servisle yetinirdim.

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servis exper noktasında fazla ücret isteyebilir.Ancak en azından ugrayıp aracın geçmiş kayıtları sorgulanabilir.Bazen telefonda da bilgi verenler var ama karşınızda ki kişiyi ikna etmeye bağlı biraz.İşinin ehli özel servis ise gerekli incelemeleri rahatlıkla yapar ve araç hakkında ki tüm bilgiyi daha uygun fiyata verebilir.Ben olsaydım özel servisle yetinirdim.
Anladım cok teşekkürler öneriniz var mı ankara için ?

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara için maalesef önerim yok ama bir tane arkadaşım var.Kendisiyle görüşeyim,onun bildiği bir yer varsa birazdan yazarım buraya.Umarım yardımcı olur bize.
Peki teşekkürler bekliyorum

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mazisini bilmedigim bu km deki dizeli almazdim ben benzinli olsa cok sorun degil. siz 2-3 yil binseniz km 230-240 olacak o zaman elden cikarmaniz zor olur. Birde galericilerin triger baski seti degismis yalanina kanmamanizi oneririm bunun ispatini isteyin (servis kaydi) ya da siz alinca trigeri degistirin mutlaka

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mazisini bilmedigim bu km deki dizeli almazdim ben benzinli olsa cok sorun degil. siz 2-3 yil binseniz km 230-240 olacak o zaman elden cikarmaniz zor olur. Birde galericilerin triger baski seti degismis yalanina kanmamanizi oneririm bunun ispatini isteyin (servis kaydi) ya da siz alinca trigeri degistirin mutlaka
Galericinin değil ya sahibinden. e napalim hocam dizel bi araba 200 ü gecince çöp mü yani

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Galericinin değil ya sahibinden. e napalim hocam dizel bi araba 200 ü gecince çöp mü yani

200 u gecince cop olur demiyorum. Satmaniz zor olur diyorum. Kendiniz bilirsiniz...

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım senede 15 bin falan yapıyor zaten babam ilanlarda 200 u geçen çok araba var ama ne bilim haklisiniz tabi

Birde araclari sadece motor olarak degerlendirmemek lazim. cok yol yapan aracin yururu de yorulur sanzimani da vs. yilda 15 yapacaksaniz dizel de sart degil. Bunun yerine yol yapmamis daha genc benzinli bir accent ailenizin isini gorur. Benim ki sadece bir fikir son karar sizin.