hüsran...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük ihtimal kolay bir sorunu vardır ama işte uğraştıcak illa nede olsa mekanik ürün her an herşey çıkabilir bu gözle bakmak gerekiyorr

bu arada iyi dilekleriniz için teşekkür ederimm

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ben karar verdim kar oldukça araba yatsın garajda geçende tamponu çizdim servisi sağolsun 300 lira yağladı arabam sağlam param cebimde kalsın yatsın garajda1 hafta sorun yok ondan kıymetlimi :))

sakınılan göze çöp batar. bu laf kesinlikle doğrudur hep olmuştur. o yüzden sen besmeleni çekerek aracına bin herşeye dikkat ederek aracını kullan ondan sonra ALLAHa tevekkül et. hayırlısıyla bişey olmaz inşallah

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
peki klima hızı ne durumda? belki max. hız seçildiyse ve aracın iç ısısıyla üflediği sıcaklık arası fazlaysa daha çabuk ısıtmak için öncelikle ön göğüsten üflüyor olabilir. sadece bir tahmin:)

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok onunla alakası yok hızı azda olsa çokta olsa önden üflüyor...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakınılan göze çöp batar. bu laf kesinlikle doğrudur hep olmuştur. o yüzden sen besmeleni çekerek aracına bin herşeye dikkat ederek aracını kullan ondan sonra ALLAHa tevekkül et. hayırlısıyla bişey olmaz inşallah

dediklerinizin bir kısmı doğru ama her şeyin kolayını kaçıp Allaha bırakmak da biraz kaçak dövüş gibi bişey bir sorun olacağını ön görüyorsanız onu yapmazsınız bu da onun gibi bişey yoksa kar lastiği yok zincir yok çık yola sonra allahım bana yardım et demek işin en kolayı

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben zaten dediğin gibi aşırı sakınıyorum yani öyle bi durumki arkdaşlarım inip binerken bile oraya basma buraya basma diyorum gına geldi artık millete ama naparsın tutku bendekide..inş bu aracımdan sonraki opel astra gtc olucak şimdilik daha güçsüz bişey alıyim biraz alıştımı canavarında tadına bakıcam kısmetse...

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bir özrmü borcluyuz:)

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediklerinizin bir kısmı doğru ama her şeyin kolayını kaçıp Allaha bırakmak da biraz kaçak dövüş gibi bişey bir sorun olacağını ön görüyorsanız onu yapmazsınız bu da onun gibi bişey yoksa kar lastiği yok zincir yok çık yola sonra allahım bana yardım et demek işin en kolayı

ya lastikler zincir v.s. almasına alırım ama alsamda çıkmam çünkü çok acil bişey olmadıkça trafiğe çıkmam anlamsız ve tehlikeli biyerine bişey oldumu içim gidiyo sabahı zor ediyorum sabah olsada servise gitsem diye sağlam dursun gönlüm rahat yatarım :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız daha yenibiraz zaman geçsin içinizde ki bu tedirginlik biraz geçe mesela ben ilk aldığım zamnlarda aracımın sağına soluna bakar camdan saat başı kontrol eder sağında solunda bişey var mı diye paranoyadurumuna gelmiştim ama sonra sonra işler değişiyor