hüsran...

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadşlar ben bursada oturuyorum ve felaket kar var şimdi eve geldim ve canım çok sıkıldı opelin elektroniği dandik diyolardı cidden öyleymiş klima artı kar modu iptal oldu çalışmıyo arabam daha 3 aylık opel astra sedan enjoy 111.yıl 1.6 easytronic sizce neden böyle oldu bilgisi olan varsa şimdiden teşekkürler....

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kar modu aracı 2.viteste kaldırır.Haliyle debriyaj balatası zorlanır.Kar modunu fazla kullandıysanız debriyaj balatası ısınmıştır.Sistemde kendini korumaya alır.Kar tuşuna bassanızda çalışmaz. Sonrasında tekrar uygun duruma gelir çalışır.

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim içimi rahatlattın :) ama klimada arza yaptı yani şöyle arza çalışıyo ama sadece ön göğüsten üflüyo ayaklar ve cam buhusu giderme iptal sizce o nedendir

Son düzenleme:

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladığım kadarı ile içerideki nemi alabilmesi için klimanın kar tanesi resimli komresör düğmesine bastınız çalışmadı. aşırı soğuk havalarda bir çok arabanın klima kompeserü çalışmıyor zannedersem sorun komresörün buz tutması.

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok öyle değil şimdi dijital ekranda hani ayarlıyosunuz ya ayağa ön göğüse v.s. ben onu nereye ayarlarsam ayarlıyayım devamlı ön göğüsten üflüyor...çok teşekkür ederim ilginiz için

Son düzenleme:

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde abs lere takıldım servisindekiler lastikte kayma hissi olduğunda devreye girer dediler fakat benim araba buz pateni yapıyor resmen oysaki ilk aldığımda devamlı o titreşimi hissediyordum.götürdüm servisine arza olsa ekranda abs ışığı yanar dediler ışık yanmıyo fakat abs hiç hissettirmiyo karda devreye girmesi gerekmezmi...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ab sile ilgili sorunu buzlu karlı yolda yaşadınız galiba
buzda abs ne yapsın aracınız da kar lastiği var mı???? eğer yoksa abs de karlı zeminde pek işe yaramaz rugan ayakkabı ile karda yürümek gibi bişeyy ayakta duramazsınız

http://www.youtube.com/watch?v=C9GJwSxJSjw

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımdaki lastikler 4 mevsimlik.ve ilk arabayı aldığımda 3 ay öncesinde frene ani bastığımda takır takır hissediyordum birde servistekiler bana buzda çok daha fazla hissedersin dediler ama benim oğlan yağ gibi kayıyo..teşekkürler

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama lastiğimin dişleri daha yepyeni birde 4mevsimlik sizce birazda olsa hissetmem lazım değilmi kıpraşımı??

Son düzenleme: