hüsran...

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama lastiğimin dişleri daha yepyeni birde 4mevsimlik sizce birazda olsa hissetmem lazım değilmi kıpraşımı??

titreşim illa oluyordur ama karlı buzlu zeminde lastikle zemin arasındaki sürtünme nerdeyse sıfıra iniyor. ister kar lastiği olsun ister zincir olsun ister vakum olsun, sürtünme olmayan bi yerde tutunma gerçekleşir mi ki? tek yapmanız gereken daha yavaş ve sakin kullanmak. o zaman sorun çıkmayacaktır

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kar lastikleri bile karda ve buzda %100 güven vermezken dört mevsim lastiğin kar lastiği karşılaştırılması pekte normal değil

her lastiğin kullanım alanları farklı 6 derecenin altında dört mevsim ile tabir edilen latiklerin hamur yapısı sertleşir ve özelliklerini yola tam olarak yansıtmaz ve bu zamanda önümüze kar lastikleri çıkarr ve karda ve yağmurlu yollarda daha iyi tutuş ve güvenli yolculuk için tercih edliriler
ama tabii ki de bu kar lastikerlin de bir limit vardır kar lastikleri ile her yere gidemez ve çıkamazsınız bu noktadan sonra zincir vepalet gibi ekipmanlar devreye girer

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dikkate alıcam bunları teşekkür ederim hepinize...

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde klimanın arzasıyla ilgili bilginiz varsa benimle paylaşırmısınınz???

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim klimam bir kere arıza yaptı benim aracım 2005 corsa bu aracın klşima fişi gibi bişey var sol ön yolcu taradında ayakların uzatıldığı yerde torpidonun arkasında gibi bir yerde garip bir fiş o yerinden kımıldamış galiba klima çalışmaz oldu sonra onu serviste usta çıkardı ve tekrar taktı sorun çözüldü tabii bu yazın ortasında olduğu için klimasız olmuyordu olayın bu kadar basit oldupunu görünce ustayı az kalsın yanaklarından öpecektimm

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya benim klimam sağlam çalışıyo ama ayaklara ve buhar gidericiye hava vermiyo sadece ön göğüsten üflüyo klima açık kapalı farketmez devamlı öm göğüsten veriyo havayı :S:S

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kar lastiği şart.Ben bu kış hiç zincir takmadım ve bulunduğum bölgede çok fazla kar var.Lastiklerim hankook i pike kesinlikle tavsiyemdir.Ayrıca çivi opsiyonuda var.Aşırı buzlu yerlerde çivi ilave ederek zincire yakın bir performansı daha sessiz bir şekilde kullanabilirsiniz...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuda sana pek yardımcı olamıyacam kendi aracımdan örnek verebilirm aracımda ki klima dijital ve mesela ön cama ayarlı ve ben buna ek olarak ayaklarıda seçtiğimde hemen hava gelmiyor ayak kısmına 5 10 sn sonra hava gelmeye başlıyor o orda bişeyler ayarlıyor orada galibaa
servise göstermende fayda varr

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ben karar verdim kar oldukça araba yatsın garajda geçende tamponu çizdim servisi sağolsun 300 lira yağladı arabam sağlam param cebimde kalsın yatsın garajda1 hafta sorun yok ondan kıymetlimi :))

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkide dijital ayardan sonra 2sn içinde hava kesilip ayarldağım yere geliyor ama şu anda nereye ayarlarsam ayarlayayım devamlı önden üflüyor götürüp göstericem artık teşekkür ederim ilginiz için.. ;)