hoporlörü değiştirmeyi düşünüyorum

onurrr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selam bende yeni üyenizim.bendeki araç 98 cdx 2.5.müzik sisteminden hoşnut değilim ve hoporlörü değiştirmeyi düşünüyorum.tavsiye edeceğiniz marka varmı.

Son düzenleme:

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneer tvsiye ederim.çok fazla para dökmeden normal bi kullanıcı için tatmin edici ses almanın kolay yolu....

hkn bcr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2001 corsa var orjinallerini söküp sony kullandım baya iyi oldu

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında ben de bu konuda bi başlık açıcaktım 2003 vectra c comfort ses sistemini nasıl güçlendirebilirimdiye. hoparlör değişimi yeterli olur mu ki ? bir de orjinal cd çaların çıkış gücünü bilen var mı? :help:

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoparlörleri cıkartıp yerlerıne component kullanırsanız ve onları orta yollu bır anfıyle beslersenız orjınalınden cok daha fazla ve doyurucu bır ses elde edebılırsınız.

morfy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön taraftaki orjinal hoparlörleri çıkarttım component mid takımı(epoch marka) taktırdım,1 adet 1000 watt jbl woofer(kabinl birlikte),4+1 *75 watt çıkışlı yine epoch marka bi anfiyle besledim componentleri ve bassı, teyp olarak orjinal tebini kullandım anfi dönüştürücüyle(benim teybim kaset çalarlı) MİP3 transmit kullanıyorum.
Ses beni çok tatmin etti,çok kaliteli bi sisteme sahip olmuş oldum..orjinal tebini kullanmak isteyenlere bu sistemi tavsiye ederim..
not:tesisat 800 ytl ye mal oldu

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar dogru dıyorsunuzda bu orjınal hoparlorlerı cıkartıp yerıne takdıgınız hoparlorler yuvadan tasıyor ve asagıya ınen kapı camları hoparlorlere bınıyor buda cam ayarını bozuyor cam cızılıyor kaploları yıyor kopartıyor onun ıcınkı dıyecegım eger muzık tesısatı kuracaksanız kullanacagınız hoparlorlerı ınce secın 4 cm den kalın hoparlorlerı kullanmayın

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben istanbuldaki opel cd çalarlarına bakan servisin adını bilmiyorum ama telefonunu vereyim net bilgi alabilirsiniz burdan: 0212 286 2270 . benim cd çaların açma kapatma düğmesinde sorun olmuştu ve muğladaki yetkili opel servisi cd çaları bu adamlara yolladı.

diapos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kasaya en uygun refleksli hoparlörü seçebilirsiniz.Blaupunkt tavsiye ederim.Hem hesaplı hem kalitelidir.

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında ben de bu konuda bi başlık açıcaktım 2003 vectra c comfort ses sistemini nasıl güçlendirebilirimdiye. hoparlör değişimi yeterli olur mu ki ? bir de orjinal cd çaların çıkış gücünü bilen var mı? :help:
Anfisiz , komponent hoparlörsüz ve bassız doyurucu ses almak zor.