hoparlör sorunu

james_ümit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracın sağ arka hoparlörü çalışmıyor diğer hepsi normal çalışıyor bende öne veriyorum acaba sorun ne olabilir bi yerlerde bi kopuk falan yada çıkma mı var acaba.sizce ne olabilir masraflı olur mu yaptırmak .

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Patlamış olabilir,kablo kopuğu olabilir.Ben geçenlerde kapılara uygun 16.5 cm ve arka kapıya 13 cm sony hoparlör aldım.Ses mükemmel.Hepsini değiştirmeni öneriyorum.

james_ümit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum cahilliğime ver ama patlasada ses gelmez mi ne bilem cızırtılı mızırtılı ?

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğin gibi ses gelmesi gerekir.Ama çok az sestir.sen onu duyabilirmisin??Sök kapıyı bir bak 10 dk alır.Hatta sökmüşken kapı açma kolunun oradaki tizz yerlerine tizz tak:)

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğin gibi ses gelmesi gerekir.Ama çok az sestir.sen onu duyabilirmisin??Sök kapıyı bir bak 10 dk alır.Hatta sökmüşken kapı açma kolunun oradaki tizz yerlerine tizz tak:)

kapı sökmek basit mi ki_? ben de gelen tıkırtılar için sökücem bir de hertz hoparlör düşünüyorum..sony veya pioneer düşünüyordum ama vazgeçtim..italyan malı hertz alacam..aldığımda kendim takayım diyorum..kapıları sökmek dert değil de,takmak:rolleyes:

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapı sökmek kolay değil ama hoparlor kapı sökülmedende cıkarılabiliyor yanılmıyorsam kenarlarında bıcak veya benzeri bir malzeme ile kanırtarak cıkarın kapağı eğer işinizi görmeye yetmezse sonra kapıyı sökün ve sorununda kablo temassızlığı olabilir veya arka hoparlorler gibi soketli ise oda cıkmış olabilir

ilkerbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eliniz mekanik işlemlere yatkınsa sökebilirsiniz.Ama yok ben tornavidaya yabancıyım diyorsanız hiç bulaşmayın işin ehline bırakın derim benç

james_ümit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk önce hoparlör kapağını sökeyim diorum ama bi sonuca varabilir miyim ordan arkasındaki kablolara flan

opelciyim58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizimde Çalısmıyodu Da Hemde Patlaktı Ama Gende Baya cıkıyodu cızırtılı Kablo girişine Bi baktm Kablosu cıkmıs takınca çalışmıstı tekrar.

james_ümit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla gittim oto elektrikçiyi söktü bişe yaptı anlamadım 10 dk da bitti iş 5 lira verdim kurtuldum
dipnot : tiz yerlerinde tiz vardı :D