honda civic elegance1,6 mı yoksa ford focus titanium 1,6 hb

focus mu civic mi?

• Kullanılan toplam oy
    69

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda kötu demıyorum ama ne olursa olsun alman almak gerek..

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HONDA Hayat ONDA demişler :)
kaliteyi ve performansı düşünüyorsanız eğer ...

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda batan aşağıya yalan .

açın kapıyı sonra hafif sertçe kapatın gelen o loppak balon sesi şahinlerde bile yoktur:D
göz boyama milletime gazla malı çakıştırmaca:D
bi arada vos vos baya iyi başarmıştı bu işi.
şirkt arabası civic sedanın en full olanı hergün kullanıyorum sunroff bile var bana anlatmayın honda yalanını:D:D:D

Cevat Nurefşan OĞLAKÇI

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.varostuning.gen.tr
fonda hızlı arkadaşlar ikiside çok yakıyo en azından fonda gidiyo :)

malzeme kalitesi derseniz ikiside iyi değil fordun orta konsoldaki sert plastikleri ne kadar kötüyse hondanın yumuşak olması gereken plastikleri o kadar kötü :D ikisininde soyulma problemi ve döşeme kumaşının süngerden bağımsız hareket etme sorunu var.

ford yol tutuyo honda ise yol sesi almıyo
hondanın arkası zıplıyo fordun takımları ses yapıyo ve sert vuruyo
hondanın direksiyonu ve şanzumanı forddan çok daha hızlı ve sportif ama fordun yol tutuşu çok daha iyi
hondanın fren pedalı hassas ama freni tutmuyo :D

yinede honda gidiyo

vtec motorun verdiği his fordun sunduğu herşeyden daha zevkli aralarında performans olarak uçurum var demiyorum vtecin devir bandı ve hızlı şanzumanının verdiği karakter farkı var ve honda azcık daha hızlı.

tercih sadece kişisel alışkanlıklarınız ve bu arabadan ne beklediğinize bakıyo. almanların oturaklı yapısımı yoksa biraz daha hafif yapıda eğlenceye yatkın bi cıvık mı?

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda batan aşağıya yalan .

açın kapıyı sonra hafif sertçe kapatın gelen o loppak balon sesi şahinlerde bile yoktur:D
göz boyama milletime gazla malı çakıştırmaca:D
bi arada vos vos baya iyi başarmıştı bu işi.
şirkt arabası civic sedanın en full olanı hergün kullanıyorum sunroff bile var bana anlatmayın honda yalanını:D:D:D

peynır tenekesı dıyodun en son o gunden berı dılıme dolandı :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda tabiki

arabaları aynı anda satılığa çıkartsınlar birde bakalım hangisi daha çabuk elden çıkıyor ve hangisi daha iyi rant yapıyor.. o zaman tartışmanın bir anlamı kalmaz

muratenes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda tabiki

arabaları aynı anda satılığa çıkartsınlar birde bakalım hangisi daha çabuk elden çıkıyor ve hangisi daha iyi rant yapıyor.. o zaman tartışmanın bir anlamı kalmaz
+1
galericileri gezdiğimde en hızlı elden cıkan araçlardan olduğunu söylemişlerdi.
hem kalitesi,hem performansı,hem rahatlığı,iç genişliği hele o otomatik vitesin keyfi bence ford ile karşılaştırılamaz..honda nın yere yakınlığı ve alttan çok ses gelmesi dışında kötü bişey duymadım acıkcası..eğer benim için ekonomi (yakıt) ilk sırada olmasaydı kesinlikle honda araştırırdım..ben sadece merak ettiğimden HONDAM sitesine üyeyim ve izlediğim kadarı ile okadar arıza konusu acılıp sayfa sayfa yazılmıyor