honda civic elegance1,6 mı yoksa ford focus titanium 1,6 hb

focus mu civic mi?

• Kullanılan toplam oy
    69

onur_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karyatek.com
Hondayı uzun yıllar kullanmış biri olarak kesinlikle HONDA... (eniştede astra sedan var honda çok daha iyi söyliyim :D ...)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
honda ıyıde arkası salııyor arabanın cukurlarda falan öyle hıssetım :)

Cevat Nurefşan OĞLAKÇI

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.varostuning.gen.tr
Benzinli seçim yaptığınız için kesinlikle honda. forddan çok daha hızlı ve keyifli bir araç.
fordun kasası değişti sanırım bu yaza kadar buraya da gelir. hondanın daha 3 yılı falan var. ikiside ikinci elde zarar ettirmeyecek ve kolay satılcak araçlardır. fordun rüzgar ve yol sesi problemi civicin ise yüksek yakıt ve alçak tabandan dolayı konfor eksiği ve altını sürtme dertleri var. fordda parça daha ucuz ama kesinlikle honda daha problemsiz ve sağlam bir araçtır. alman oturaklılığı isterseniz hondayı düşünmeyin. kullanırken hiçbir alman aracı gibi tok his vermez fren pedalı ve direksiyonu daha nettir fordun 5te biri kadar yol tutmaz ama yinede yeterlidir.

bence honda

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 7000 tl farka değmeyeceğini düşündüğüm için ford diyorum.

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Honda tam anlamıyla kimliksiz üst sınıfa özenti bir arac hele bence ön ucu iğrenç.Arkası başka yanı başka bazen hepsi pert olsalar da silinseler diyorum D.

Şahincilerin e30 aldıgı gibi 2 3 seneye de honda almaya başlayacaklar şimdiden redlayn redlayn diye muhabbete beşlamışlar bile:)

Focus elegan bir araba her ne kadar ilaççı arabası olsada ve güven verici duruşu var.

Hatchback-Koyu mor-Ghia-Sunroof xenon en kıral civice 5 basar adamlar mercekli farı keşfedemedi daha

Yok yol gürültüsünü kalitesiz döşemeleri ve dandirik detayları seviyosanız ince yanak ince kol jant tarzınızsa honda

Son düzenleme:

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hondanın bir tek accord modelini severim..civic ise bence sağlam görünüşlü bir araç değil..ayrıca yere çok yakın bir araç..4 kişi otursanız yere değecekmiş gibi duruyor ve bende güven vermiyor..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
komsu 2007 aldı ondan once astra h vardır üstüne 7 bin vermiş :) teneke gibi diyo satmayı düşünüyodu en son :)

Morenmula

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben iki aracıda çok beğeniyorum. Honda daha bi lüks gibi duruyor ve konforuda iyi ön konsol fln tam benim tarzım ama arka süspansiyonları çok zıplatıyor gerçekten. Ford a baktığımızda fiyatı, yakıt tasarrufu, yol tutuşu ve alman olması nedeniyle FORD diyorum (birazda ford kullanıcısı olduğumdan:))...
FORD Bi Başka...:) :D

Son düzenleme: