honda city hakkında fikri olan

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir onceki modelini kullanmıstım hem fazla yakıyordu, yol tutusu o kadar kotuydu ki otobanda serit degistirmistik yol tutusu cok kotuydu yenisini bilmiyorum icerisey cok ses alıyordu....buyuk paralar o arac icin

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abii dıştan görüntü yeni fena değil eskiye göre ama yine tipsiz..
Kullanım olarak eskı kasası çok rahat,bana göre o paralar ve ril mezzzzzzz :D:D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yorumları arkadaşa iletince iyice kafası karışacak :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)
starex konusundan öyle bi fikre kapıldım

ben de vermem bu arabaya o paraları ama arkadaşın pek para derdi yok kendince seçenek üretmiş :)

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şirket aracı olarak eski kasa bir city'miz vardı. Çoook rahat bir kullanımı var, tüy gibi direksiyon, tüy gibi pedallar. Ankara - Bursa - Edirne - İstanbul - Ankara arası uzunca bir rotayı şehir içi kullanım dahil yorulmadan katettim. Yol tutuş bana da biraz problemli gibi gelmişti, virajlarda arka taraf atacak gibi oluyordu, yanımdan kamyon-tır vs. geçerken iyi sallanıyordum. Şehirler arasında 90-100 km sabit hızı korursanız 100 kilometrede 6 lt gibi benzin tüketimlerini rahat görürsünüz. Daha üst hızlarda 1.4 motor olmasından dolayı tüketim haddinden fazla artıyor doğal olarak. Dış görünüşünden beklenenden büyük bir bagajı var. Şehir içi yakıt tüketimi 1.4 benzinli bir araca göre normal. İç mekanın plastik kalitesini pek beğenmedim ama belki yeni kasada toparlamışlardır.

misyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda cıty ile 500 km lik yol yaptım kullanılışı gayet yumşak şehir içi keyifli sürüşü var ama şehirlerarası yolda yandan gelen rüzgarı cok hissettiriyor belkide sert araca alıştık ondandır

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda city ler taiwan üretimi.sadece açık renk döşeme seçeneği ile satılıyor.hondanın eco sınıf arabası diyebiliriz.kesinlikle civic kadar özendiği bir seri değil.ayrıca pahalı.kia cerato al bundan iyidir.hem dizel.neyse kısacası tavsiye etmem...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yenı kasası güzel ama o paraya daha iyi alternatifler bulunabilir...