Hızınız azaltıldı!

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hızınız azaltıldı!

Bu "hızınız azaltıldı" şeklindeki esp arızası önceki mesajımdan sonra da üç defa daha farklı günlerde ortaya çıktı.Arabayı daha sonra çalıştırdığımda bu arıza kayboluyor.Ne yapmak lazım ki?  :(

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

sanalbiri link' Alıntı:
Bu "hızınız azaltıldı" şeklindeki esp arızası önceki mesajımdan sonra da üç defa daha farklı günlerde ortaya çıktı.Arabayı daha sonra çalıştırdığımda bu arıza kayboluyor.Ne yapmak lazım ki?  :(

Hocam o MEPS denilen yer gevşiyor, onu sıkılaştırdıklarında problem çözülüyor. En yakın servise müracaat edin :) canınız hiç sıkılmasın hemen düzeliyor :)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam o MEPS denilen yer gevşiyor, onu sıkılaştırdıklarında problem çözülüyor. En yakın servise müracaat edin :) canınız hiç sıkılmasın hemen düzeliyor :)
Bu MEPS denilen yer neresinde arabanın?Söke'de Opel Servisi yok.Bildiğim iyi oto elektrikçiler var.Madem basit bir sıkılaştırma işlemidir.Burada yaptırırım.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

sanalbiri link' Alıntı:
Bu MEPS denilen yer neresinde arabanın?Söke'de Opel Servisi yok.Bildiğim iyi oto elektrikçiler var.Madem basit bir sıkılaştırma işlemidir.Burada yaptırırım.

Servise ben götürmedim. Ailem beni ziyarete gelmişti, onlar götürdü. Hoş gitsek bile OPAL'de yapılan işlemi görmüyorsunuz. :)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servise ben götürmedim. Ailem beni ziyarete gelmişti, onlar götürdü. Hoş gitsek bile OPAL'de yapılan işlemi görmüyorsunuz. :)
Mücahit sağolasın.Bugün araba hanımdaydı ve telefon açtı bana.Yarın bu işi çözmem lazım. thnxx

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

sanalbiri link' Alıntı:
Mücahit sağolasın.Bugün araba hanımdaydı ve telefon açtı bana.Yarın bu işi çözmem lazım. thnxx

Rica ederim inşAllah en kısa sürede çözersiniz. Bu hız azaltılınca araba gitmiyor çünkü :)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Rica ederim inşAllah en kısa sürede çözersiniz. Bu hız azaltılınca araba gitmiyor çünkü :)
Evet.Sprint booster bile götürmüyor. :) Zaten bu aleti taktırdın da ondan oldu diye barpayı da yedim.  :( MEPS,MEPS nerdesin capo  :D :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

sanalbiri link' Alıntı:
Evet.Sprint booster bile götürmüyor. :) Zaten bu aleti taktırdın da ondan oldu diye barpayı da yedim.  :( MEPS,MEPS nerdesin capo  :D :D

Hahahaha :D :D sprint boosterla alakası yoktur bence :)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün bu arızayı çözebilmek adına ustayla çevre yoluna çıktık.Sprint booster kapalıyken bu arıza çıkmadı.Sprint booster açıkken arabayı zorladık falan.Sonunda "hızınız azaltıldı","esp arızası","en kısa zamanda servise götürün" diye arıza çıktı.Sonra cihaza bağladığında resimdeki arıza çıktı.Ben de Btg Maslak'ı aradım.Durumu anlattım."Acaba söküp takılırken pinlerde sıkıntı mı oldu?Gönderin,bakalım.Bir de sizin ikinci el aldığınız cihaz iki parmak kalınlığında ince mi yoksa ilk çıkan model miydi?" dediler.Ben astra H arabadan çıkma almıştım.Uygun olduğunu da kendilerine sorarak almıştım.İnce mi kalın mı bilemedim.Eve gelince resimleri mail attım kendilerine.Şu anda da işyeri kapandı.Bir sürü canım sıkıldı ya. :( :( :(
g81i.jpg