Hızınız azaltıldı!

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hızınız azaltıldı!

mucahitduran link' Alıntı:
ևok şükür valla. Ben başka sorunlar çıkar diye tahmin ediyordum ama daha 5,5 aylık araç, 12.000 KM civarında eğer problem çıkartsaydı OPEL'den soğurdum sanırım... Bu sorunun kolayca çözümlenmesine rağmen, aracım servisteyken eski aracımla gezdim (Skoda Fabia 1.4 TDI (2006)) İnanın, gaza basarken, çukurlara girerken, ani manevralar yaparken hiç bir tereddütüm yok. 250.000 Km civarında ve "TIK" demiyor araba MAşALLAH.
Astran duymasın küser  005hihih

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

veysel 44 link' Alıntı:
Astran duymasın küser  005hihih

Küsmez küsmez :D Onu sevdiğimi cila atarken belli ediyorum :D Yıkamalar sonrası sprey cilayı attıktan sonra mikrofiber bez ile hafif hafif silerken anlıyordur o :D

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Küsmez küsmez :D Onu sevdiğimi cila atarken belli ediyorum :D Yıkamalar sonrası sprey cilayı attıktan sonra mikrofiber bez ile hafif hafif silerken anlıyordur o :D
011zaa

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astrasına fısıldayan kovboy :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MuratS link' Alıntı:
Astrasına fısıldayan kovboy :D

Daha neler neler var da buluşmada anlatayım detayları :D

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևukurla tümsek ile ne ilgisi var arkadaşlar. Hep asfaltta mı gidecek bu araba. Ben hergün tangır tungur yollarda gidiyorum.  İnşallah yolda kalmayız.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
ևukurla tümsek ile ne ilgisi var arkadaşlar. Hep asfaltta mı gidecek bu araba. Ben hergün tangır tungur yollarda gidiyorum.  İnşallah yolda kalmayız.

Avrupada tangır tungur olmadığı için alışık değiller :D

Arazi aracı olsa dayanmaz bizim yollara :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MuratS link' Alıntı:
Avrupada tangır tungur olmadığı için alışık değiller :D

Arazi aracı olsa dayanmaz bizim yollara :)

Zaten önceden arazi aracı olarak tasarlanmış tüm SUV'lar şimdi asfalt SUV'u oldu. Siyah renk, her yeri elektronik, çok yakan....

Düşünsenize Range Rover ile dağa tırmanmaya çalışıyorsunuz. Veya sıfır siyah x5 ile? Mümkün değil :D

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba Arif, dün aracım servisteydi ilk baktıklarında sorun tespit edememişler. Sonrasında bizimkiler "sigorta kutusuna bakın" dediğinde tekrar kontrolden geçirmişler ve MEPS (yazılışı böyle mi bilemiyorum) kutusunda gevşeme varmış onu sıkmışlar 10 dakikada işlem tamam :)
Bugün İzmir'e gittim ve şehiriçinde aynı sizin başınıza geldiği gibi esp arızası uyarısı aldım."Hızınız azaltıldı" falan diyordu işte.Sonra 1 saat kadar sonra arabayı yeniden çalıştırdığımda arıza yoktu.Ucuz kurtuldum derken Söke'ye dönüşte 110 km falan gittikten sonra eve çok az kala yeniden esp arızası çıktı.O MEPS midir nedir sigorta kutusundaki arıza mıydı?Söke'de opel servisi de yok.İnşallah benim arıza da böyle birşeydir de kolayca hallolur.Söke'den İzmir'e giderken depoya enjektör temizleyici solüsyon boşaltmıştım.Bu olayla bir ilgisi olabilir mi ki?