Herkese Merhaba !

ugurovski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Herkese Merhaba !

jackson link' Alıntı:
welllcommee
Ben de Çorlu'danım gerçi okulun İstanbul'da olmasından dolayı çoğu zaman İstanbul'dayım :).Aracınız şimdiden hayırlı olsun ben de bugün Opel İnandan aldığım haber ile büyük bir heyecanla koşa koşa bayiye gittim ve aracı dünya gözüyle görebildim :) Salı günü teslim ediceklermiş bakalım nasıl geçecek 2 gün :)

Çok Teşekkür Ederim Öncelikle Sizin Aracınız Hayırlı Olsun , Biz Yarın Gidiyoruz Pazarlığa Oturucak Bakalım İnan da Ondan Sora Bekleme Faslı Olucak :)

gencebay25 link' Alıntı:
hoş geldiniz iii formlar...

Teşekkür Ederim Hoşbulduk :)

ugurovski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar En Sonunda Opel İnan'dan Astra J Siparişini Bugün Verdik , 1.4T Sport , Sunroof + Cyclone navi Ancak Baya Beklicez Gibi, Stoklarda Hiç Manuel Sunroof lu Sport Yokmuş , Aralık Ortalarına Kadar Bekleyebilirmişiz Net Yanıt Perşembe Günü Gelicek. :)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

ugurovski link' Alıntı:
Arkadaşlar En Sonunda Opel İnan'dan Astra J Siparişini Bugün Verdik , 1.4T Sport , Sunroof + Cyclone navi Ancak Baya Beklicez Gibi, Stoklarda Hiç Manuel Sunroof lu Sport Yokmuş , Aralık Ortalarına Kadar Bekleyebilirmişiz Net Yanıt Perşembe Günü Gelicek. :)

Özel siparişe girdiniz o zaman. En 2 ay...

ugurovski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bayrama Kadar Sunroof suz Yetiştirebiliriz Dediler , Geç Olsun Güç Olmasın İçimize Sinsin İstedik Bekleriz Napalım :)

SACAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee
iyi forumlar.....