Herkese Merhaba !

ugurovski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
֖ncelikle Belirtmem Gerek Forumunuz Gerçekten ևok Verimli , Yakın Bi Zamanda En Fazla 3 - 4 Gün İçerisinde Astra J Sahibi Olmaya Adayız :) , Ben Uğur 21 Yaşındayım Tekirdağ - ևorlu da Yaşıyorum , 2 Yıllık ֜niversitenin Yarım Dönem Daha Uzamasından Dolayı Hala ֖ğrenciyim  :D , Babamda Bende Tam Bir Opel Hastasıyız Bizim Opel Maceramızda 2000 Yılında Başladı Ozamanlar Anlamıyodum Pek Arabadan Ama Babamın Nekadar İyi Bi Karar Verdiğini Sonradan Anladım , Tam 11 Yıldır Kullanıyoruz Astra G Aracımızı Allaha şükür Hiç Bir Sıkıntımız Olmadı Bu Güne Kadar , Ne Bir Gün Yolda Bıraktı Nede Bizi Zora Sokucak Bir Arızası Oldu Tabiki Bunda Babamın Arabasına Gözü Gibi Bakması ևok ֖nemliydi Bende Farkındayım e Tabi Zaman İlerledi Bende Ehliyetli Oldum Yavaş Yavaş Yollara ևıktım Açıkçası Babam Kadar Nazik Davranamadım Araba Sürmenin Heycanıyla ki Hala O Heycanı Kaybetmiş Değilim Ancak Daha Sakin Bir Sürüşle Devam Ediyorum :) ևok Zorlardım 5000 Devirden ֖nce Vites Değiştirmezdim v.s. , Herneyse Artık Bizim Astra G nin Yaşı İlerledi Satılması Gerektiğini Düşündük 133 Bin de Arabamızı Sattık Yeni Araba Konusunda ևok Düşündük İnsignia İstedik Ama Mantıklı Düşününce 1.6 180 bg Kocaman Bi Araba şehir İçinde ևok Yakıcaktı Açıkçası Uzun Yol Yapan İnsanlar Değiliz , Astra J 1.4T Olabilirmi Dedik Gönlüm İnsignia da Ama Alıp Kapının ֖nünde Arabanın Yatışını Seyretmektense Astra Alırız Gezerim Bari Dedim O Gece Hemen Araştırmalara Başladım Neyin Nesidir Bu Astra J diye O Gece Buldum Bu Forumu Gerçekten şuan İnsignia yı Alamadığımız İçin '' keşke '' Demiyorum Bu Forumu Bulduğum İçin '' iyiki '' Diyorum ֖zellikle Hakan Bey in Paylaştığı Videoları İzledim Alacağımız Arabaya Navigasyon Taktırıcaktık Ama Bu Konuda Bi Bilgim Yoktu O Videolar Sayesinde Aydınlandım Diyebilirim , şuan 1.4T Spor Paket + Navi Kesinleşti Ayrıca Sunroof Alsakmı Diye Düşünüyoruz Bu Konuda Biraz Tereddütlüyüz İleride Sorun ևıkarırmı Su Akıtırmı v.s. Bu Soru İşaretlerini Giderirsek Sunroof ta Alıcaz , Daha Sizlerden ֖ğreneceklerim Var Bu Forumda Herkese Kazasız Belasız Sürüşler Diliyorum  angelll...

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Herkese Merhaba !

welllcommee

Keyifli forumlar..

Opel Aşkı bir başkadır..

Bizde de Opel macerası 92 Omega ile başladı :)

Bende astra J den önce astra H kullanıyordum, onda da sunroof  vardı. 5 yıl boyunca herhangi bir sıkıntısı olmadı.Bence  kesinlikle ekletin.
Sunroof aslında bağımlılık yaratıyor.Sunroof u olan bir araç kullandıktan sonra sunroof suz araç kullanamıyorsunuz diyebilirim.

Birde donanım paketi de imkan var ise kesinlikle Cosmo olsun derim.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee aramıza
1.4t motor seçeneği güzel bir seçenek yakıt tüketimi ve yorumları zaten
sitede fazlasıyla bulabilirsiniz
sport paket'e sunroof düşünüyorsanız stil paket tavsiye ederim sunroof+bluetooth özelliği var
imkan varsa afl de ekletebilirsiniz çünkü sonradan bu farların takılması mümkün olmuyor
umarım en kısa sürede aracınızla aramızda görürüz sizleri
Çorlu'da inanılmaz bir astra populasyonu var bu arada :)
çarşıda fazlasıyla görüyorum bu konuda bir çalışmam var ve en kısa sürede
baya bir Çorlu üyemiz olucak inş. :)
araç hakkında herhangi bir sorunuz var ise bu mesajdan ya da yeni konu oluşturarak
rahatlıkla sorabilirsiniz

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun kardeşim, istediğin araca en kısa zamanda kavuşursun inşallah..

ugurovski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim hoşbulduk , sunroof olayını daha kesinleştirmedik ama şu hayatta kaç kere daha 0 araba alma imkanımız olucak olmuşken tam olsun istiyoruz kısmet artık , navigasyon konusunda yardımınıza ihtiyacım olucak , videolarda izlediğim kadarıyla ve forumda gördüğüm o ki çoğunuz cyclone ve necvox kullanıyosunuz , bayiye gittiğimde konuşucam bu konuyu daha ayrıntılı bilgiyi ozaman paylaşırım sizinle ayrıca evet Hakan abi Çorlu opelci sayılır araba sayısıda gün geçtikçe artıyo tabi trafikte doğru orantıda artmakta , boşuna küçük İstanbul demiyolar Çorluya :)

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Uğur kardeş genelde şehir içi kullanıcam demişsin çorluyu hiç bilmiyorum ama acayip büyük bir yer değilse yada navigasyonu çok kullanmam dersen bence
CD500 ü de düşün sonuçta orjinalin tadı başka oluyor

ugurovski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
Uğur kardeş genelde şehir içi kullanıcam demişsin çorluyu hiç bilmiyorum ama acayip büyük bir yer değilse yada navigasyonu çok kullanmam dersen bence
CD500 ü de düşün sonuçta orjinalin tadı başka oluyor

Çorlu Yeterince Büyük Tekirdağ ın İlçesi Olmasına Rağmen Tekirdağdan Büyük Ama Navigasyon Nerdeyse Hiç Kullanmicam Aslında Bana Lazım Olan , Video , dvd , tv fln Tabiki Orjinali gibi Olmaz Ama Olsun :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TOGI link' Alıntı:
welllcommee

Keyifli forumlar..

Opel Aşkı bir başkadır..

Bizde de Opel macerası 92 Omega ile başladı :)

Bende astra J den önce astra H kullanıyordum, onda da sunroof  vardı. 5 yıl boyunca herhangi bir sıkıntısı olmadı.Bence  kesinlikle ekletin.
Sunroof aslında bağımlılık yaratıyor.Sunroof u olan bir araç kullandıktan sonra sunroof suz araç kullanamıyorsunuz diyebilirim.

Birde donanım paketi de imkan var ise kesinlikle Cosmo olsun derim.
benim diğer aracım civic de sunroof var çok kullanışlı birşey olmadığını düşünüyorum açıkçası bende bağımlılık yapmadı yani astra yı özellikle sunroof suz aldım tamam görüntüye katkısı çok ama olmazsa olmaz mı bence tartışılır

ugurovski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tabi Kullanımı Kişiden Kişiye Değişir Daha Önce Sunroof lu Bi Aracımız Olmadı Hani Özellikle Bendeki Heves Diyim , 0 araç Alıyoruz Oda olsun istiyoruz ama , İleride Sorun Yaratırmı Acaba Ondan Korkuyoruz , Araca Sonradan Takılan Sunroof ları Kendi Adıma Pek Sağlıklı Bulmuyorum O Yüzden Fabrika Çıkışlı Olursa Bi Derece Daha Rahat Edicek İçim :)