Heeeeeeeyyyy Opelimmm Nettt Noluyoooo Kendine Gel

• Konuyu başlatan aykal
  • Başlangıç tarihi

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi dakika ya sataşma var!!!

Pardonda Murat acıklarmısın?
Arif abinin yazısına göre ben eğlence bölümünemi takılıyorum:)
komiksin:)
mesaj sayım 7.000 civarında bunu taş catlasa 200 tanesi ancak ordadır.
onlarda fıkralar içindedir;)
geri kalan 6800 de laf lafı açıyorda :D:D:D:D

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Canım kardeşim olayı dışarıdan bakma ilk gelen vs...durumuna getirisen bu forumda bak forumda diorum eğlencede değil , ankarada bilmem ne AVM.nin otoparkının kaç lira olduğunu sormak için konu açandan arabasının kumanda pilinin hangi marka olduğunu sorandan_???? sırf mesaj sayısı artsın die yeni üye kısmını sabahtan akşama kadar yağmalayandan bir sürü insan oluyor....
Ayrıca konuların geyiğe sardığını söyleyen insanların çoğu seninle birlikte bu foruma girmişler çoğu belki o yüzden sana hak vermiştir.. Konunun mahiyetini bilmeden söyleyen Serkan61 İceboy Kurtbeyi LND gibi üyelere tekrar sormanı tavsiye ediorum, ayrıca açılış sayfanız dikkat edin opelim eğlence üsttekini yolda görsen ne sölersin olmasın:)

Herkese Keyifli forumlar...
MURAT
murat arkadaşım olaya dışarıdan bakan da sensin ve bu insanlara saçma sapan şeyler söyleyen de sensin aslında bu muhabbeti buraya kadar uzatmak istemiyordum ama bir şeyler şöylerken biraz tutarlı olmak gerekiyor ilk gelen durumu...koymuşsun ben tamamlayayım o noktaları ben senden altı gün önce gelmişim yani ilk gelen benim eğer bu konuyu gündeme getireceksen. ikincisi benim o konulara girdiğimi söylemişsin yani üsttekine bişeyler söyleme fırlatma muhabbetlerine neyse canın sağolsun bi kızgınlıktır ama ben girdiğimi hatırlamıyordum sen söyleyince profilime baktım girmemişim ama sen o konulara hergün gir belki platinium üye olur madalya takarsın kendine :)
yeni üye konusuna gelince ilk defa bir siteye kayıt olanlara merhaba demek insanlık icabıdır diye düşünüyorum ben bu siteye ilk kayıt olduğumda da hoşgeldin denince mutlu olmuştum yani
amacım polemik yaratmak değil seninle. forumdan senin de en son söylediğin gibi keyif almak.Uzatmayalım bence.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
murat arkadaşım olaya dışarıdan bakan da sensin ve bu insanlara saçma sapan şeyler söyleyen de sensin aslında bu muhabbeti buraya kadar uzatmak istemiyordum ama bir şeyler şöylerken biraz tutarlı olmak gerekiyor ilk gelen durumu...koymuşsun ben tamamlayayım o noktaları ben senden altı gün önce gelmişim yani ilk gelen benim eğer bu konuyu gündeme getireceksen. ikincisi benim o konulara girdiğimi söylemişsin yani üsttekine bişeyler söyleme fırlatma muhabbetlerine neyse canın sağolsun bi kızgınlıktır ama ben girdiğimi hatırlamıyordum sen söyleyince profilime baktım girmemişim ama sen o konulara hergün gir belki platinium üye olur madalya takarsın kendine :)
yeni üye konusuna gelince ilk defa bir siteye kayıt olanlara merhaba demek insanlık icabıdır diye düşünüyorum ben bu siteye ilk kayıt olduğumda da hoşgeldin denince mutlu olmuştum yani
amacım polemik yaratmak değil seninle. forumdan senin de en son söylediğin gibi keyif almak.Uzatmayalım bence.
evet yenı uye konusunda ben de sana cok hak verıyorum kardesım yenı gelen bırını gordugum zaman ben de mumkun mertebe selamını alıp hoşgeldınız dıyorum bu ınsanlığın ve medeniyetin bir kaidesi bu konuda cok haklısın ama boş yere tartışıp bırbırınızı kırmayınız lutfen

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
ve bu insanlara saçma sapan şeyler söyleyen de sensin aslında bu muhabbeti buraya kadar uzatmak istemiyordum ama bir şeyler şöylerken biraz tutarlı olmak gerekiyor ilk gelen durumu...koymuşsun ben tamamlayayım o noktaları ben senden altı gün önce gelmişim yani ilk gelen benim eğer bu konuyu gündeme getireceksen. ikincisi benim o konulara girdiğimi söylemişsin yani üsttekine bişeyler söyleme fırlatma muhabbetlerine neyse canın sağolsun bi kızgınlıktır ama ben girdiğimi hatırlamıyordum sen söyleyince profilime baktım girmemişim ama sen o konulara hergün gir belki platinium üye olur madalya takarsın kendine :)

Sen benim yazdıklarımı okumadan anlamadan yorumlamıssın! Ayrıca benle düzgün konuşmaya davet ediyorum seni bu forumda bugüne kadar kimseyle sorunum olmadı olmasında......!

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,hepimizin opeli var ve bu ortak noktamız yüzünden bu forumdayız.kimimiz sadece eğlenceye,sadece teknik servise,astra-vectra-corsa tuning e yada her bölüme takılıyo..bunda kimse kimseye karışamaz.bende eğlence forumunu diğer konulardan daha yakından takip ediyorum,orda ÇOK SAMİMİ arkadaşlıklar edindim.eminim herkes farklı konularda farklı arkadaşlıklar edinmiştir.
burda tartışma veya sinirlenecek durum yaratmaya gerek yok,bazı arkadaşlar neden sen eğlencecisin sen teknik serviscisin diye ayrım yapıyoki?gerek yok.OPELİMİZ VARMI? VAR... NEDEN O ZAMAN ORTAK NOKTAMIZ VARKEN TARTIŞMA YARATILSINKİ? KEYİF ALMAYA GELELİM FORUMA..KİMSEYLE GEREKSİZ,BOŞ BOŞ TARTIŞMAYA DİİL.

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende uzun süredir girmiyordum opelim nete ancak yavaş yavaş tekrar muhabbete paylaşıma başladım:))) umarım saygılı anlayışlı paylaşımlar devam eder

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ok o zaman;).

sonuna kadar haklısın o konuda.

ben bu forumda kardeşim diyebilecegimabim diyebilecegim

evimi canımı malımı teslim edecegim insanlar buldum...

sonuna kadar haklısın;)

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen benim yazdıklarımı okumadan anlamadan yorumlamıssın! Ayrıca benle düzgün konuşmaya davet ediyorum seni bu forumda bugüne kadar kimseyle sorunum olmadı olmasında......!
Keşke yazdıklarımı tam olarak alıntı yapsaydın eğer cımbızlamasaydın benim de seninle aynı dileklere sahip olduğumu görürdün senin bazı açıklamalarını gördüm bunun bana inandırıcı gelmediğini söyledim amacım forumda sana ve ya buradaki başka birine hakaret etmek deil bence konu tatlılıkla kapansın ben de senin gibi 1 yıldır hiç kimseyle polemiğe girmedim bu güne değin burada birbirimizi deil arabaları tartışalım ... Enerjimizi bu tür şeylere harcamayalım