Heeeeeeeyyyy Opelimmm Nettt Noluyoooo Kendine Gel

• Konuyu başlatan aykal
  • Başlangıç tarihi

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok doğru arkadaşlar bende sticker için kendimi yırttım ama baktım site yönetimi bırakın bu işleri siz muhabbetinize bakın dedi o işler bize kalsın dediler bende soğudum işin açıkcası ne kadar çok opelci varsa o kadar çok paylaşım olur.yok ne dinliyosun yok sen bi üsttekine şunu de ne biliim kar yağdı güneş battı dolu yağdı v.s... sırf geyik muhabbeti oldu önemli bilgi paylaşımı yok burası opelcilerin sitesi araçlarımızdan konuşmalıyız ve araçla ilgili + veya - ne gibi bir bilgi paylaşımı olursa o kadar iyi ve sağlıklı bir bilgi dağılımı olur. artık geyik muhabbetlerine (DUR) demeliyiz...

bak sevgili kardeşim..
gözünden kaçmış olabilir hatırlatmak maksadıyla söylüyorum aracınla ilgili konuşmak bilgi alışverişinde bulunmak istiyorsan OPEL SOHBETLERİ bölümümüzde konuyla ilgisi olan bütün arkadaşlar(bende dahil) sana seve seve yardım edecektir,orası kesmediyse TEKNİK SERVİS bölümümüz var MODİFİYE ve SES GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ var farklı konularda sohbet edip birşeyler paylaşabileceğin LAF LAFI AÇIYOR bölümümüz var birde adı üstünde E Ğ L E N C E bölümümüz var ben ve daha birçok arkadaş orada olmaktan keyif alıyoruz geyik muhabbetide olur şakalaşmada olur takılmada olur neden bu sana rahatsızlık veriyorki? girmezsin olur biter.
iyi forumlar