Heeeeeeeyyyy Opelimmm Nettt Noluyoooo Kendine Gel

• Konuyu başlatan aykal
  • Başlangıç tarihi
A

aykal

Bilgi Girilmemiş
evet ya bende anlamadım snırsız adsl var ve wiralles bağlantı döşendi göya bize ama yok :D site citten yavaşladı ya

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla ne kadar eskiden bahsediyorsun merak ettim dorusu_??
Opelim Eğlence forumunda en az 1 senedir o geyik dediğin konular en başta oluyor insanlar orda tanışıp muhabbet ediyor formata uymak zorunda deilsin sen bişeler yaz arkası gelir...
sanırım beni anmlamak istemiyorsun ya da başlığı okumadın
benimle birlikte birçok kişi zaten o konulardan rahatsız olduğunu paylaşımdan çok geyiğe yöneldiğini söylemiş sen o konularda dostluklar elde etmiş olabilirsin bu senin yorumun. bu da benim bakış açım
Bu siteye ilk kez katılacak olan birisinin en başta bu konuları görmesinin hoş olmadığını düşünüyorum

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aykal; foruma neler oluyor diye başlık actında laflafı acıyor'a actıgınız başlıklar forumun kalitesini düşürüyor.
cok gereksiz espriler falan filan.
gerek yok kardeşim;)

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Aykal; foruma neler oluyor diye başlık actında laflafı acıyor'a actıgınız başlıklar forumun kalitesini düşürüyor.
cok gereksiz espriler falan filan.
gerek yok kardeşim;)
:D :D :D :D haklısın de diyimmmm bence forma girme sen kalite düştü ya :) yükselince ben seni çağırırım:kop:

deep_ocean

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar noluyoo ??? son zamanlarda kimse doğru düzgün forma uğramıyo eskiden bi paylaşım vardı bi sohbet ortamı ne bilim mesela ben burdan ayrılmaya bile vakit bulamazdım ama şimdi kimse ne oyun bölüümü ne burası nede başka bi bölüm hiç kimse bişe yazmıyor ve git gide çoğalan 18 yaş altı arkadaşlarımız(lütfen kimse üstüne alınmasın) ortalığı doldurmuş durumda hep onlar konu açıyor hep onlar cevaplıyor okudum konular ve yapılan cevap vs hepsi 15-16-17 yaşında gençlik :) artık kimse uğramaz oldu kimse bi bilgi paylaşmaz oldu kimse bi sorun bi dert yada bi akıl danışmıyo valla bence bu gidiş iyi değil ben eski OPELİM.NET i özledim ya !

(lütfen bu yazdıklarıma kimse alınmasın 16-17 vs dedim ama aranızda çok mantıklı konuşup yazan arkadaşlarda var ama bu işin iyice suyu çıktı gibi )

Çok haklısın. Ben çok nadir yazıyorum. Bir sürü abuk sabuk topik başlığı var. Daha bugün Toyota'yı opel forumunda yüceltmeye çalışan bir zat aldı cevabı benden. Ayrıca suzuki, cherry tanıtımları vb.. gırla. Bu ne demek arkadaşlar. Elalemin markasını seviyorlarsa onları alsınlar, onları kullansınlar. Burada yüzlerce üye var ve benim gibi 30 yaşındakiler de var. Ancak Türkiye' de 1990 ların başından beri neredeyse her daim aynı konular var. Tek farkı artık parası olanlar "topic" açıyor; diğerleri bakıyor ve tutmasan karada derede kontrolsüz araç kullanmaya hazırlanan bir gençlik oluşuyor. Ne oluyor arkadaşlar? Neden böyle şuursuz bir gençlik oluşuyor? Neden motor aksamı yerine sürekli 19'' cant veya böğürten egzost veya cam filmi konuları açılıyor. Bu bence 2 şeyin habercisi:
1. Ya kişiler hep standart arabaları alıyor, yada
2. eskiden opellerimiz için harcadığımız emek+para+ilgiyi diğer markalarda görünce sıkılıyor ve belki de düş kırıklığına uğruyoruz.

Ben de memnun değilim hal ve gidişattan..
Modifikasyon arabanızın "genel cerrahı" olmak demektir; "fast & fur." özentisi olmak değil..........

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
arkdaşlar ben konuyu kavga çıksın sürtüşme olsun die açmadım herkes kendince yazdığı yorumlarda haklı sadece birazdaha sakin olalım ve ne yapılabilir bunlardan bahsedeelim

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar aktiviteler, tanışma ,üye otomobilleri,teknik servis bölümü hariç her yer benim geyik alanım istisnalar kahideyi bozmaz:D:D:D:DBu kadar abartmaya gerenk yok bence :):):)

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar; üye olduğumdan bu yana sabah 09.00-18.00 arası ve evde 22.00-02.00 arası sürekli forumda gezinen, bilgi alışverişinde olan ve arasıra o istenmeyen eğlence bölümünde kafasını dağıtan ve bu sayede dostluklar edinen bir üye olarak söylemek isterim ki; gerek eğlence bölümünde ve gerekse diğer başlıkların bulunduğu konularda olsun bazı gereksiz olan konular var, ancak bazı konular varki orada insanların halini hatırını sormak, gerektiğinde bir tebessüm yaratmak, sıcak ve samimi sohbetlere dalmak gerçekten güzel oluyor. Ama denildiği gibi gereksiz olan bir sürü konu zamanla kaybolup yok olacaktır. Madem yazıyoruz benim de dikkatimi çeken bir diğer husus ise diğer başlıklardaki başlığına uymayan konular veya sormak istediği husus ile ilgili olarak arama yapmadan bir konu açarak soru-cevap ilişkisine girmek olabiliyor, ama denildiği gibi bunun bir yaş ile ilgisi olmadığını düşünüyorum. Burada üye olduğumdan beri bir çok arkadaş ile sıcak ve samimi dostluklar kurdum.

Ayrıca konuların ustaları 2 ay öncesine foruma sık uğrarlardı ama şimdi ne yazıkki yok ortadalar acaba neden?

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz zaman ok !