Heeeeeeeyyyy Opelimmm Nettt Noluyoooo Kendine Gel

• Konuyu başlatan aykal
  • Başlangıç tarihi

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
bu şekilde dönem dönem başlıklar açılmıştır arkadaşlar, şöyle bir database i yoklayın, aynı konuda 2-3 başlık göreceksiniz...

Dönem dönem insanların hayatlarında olduğı gibi yazılı platformlarda da oluyor...

mesela ben çok iyi hatırlıyorum TheOne(Serkan) şöyle yazmıştı;

"Arkadaşlar, forumlarda bu tip evreler olmaktadır, olacaktırda. Merak etmeyin kendi kendine toparlanır... Sizlerin de paylaşımlarıyla, yeni katılımlarla bu evre de aşılacaktır şüpheniz olmasın"

tarzında yazmıştı...

Evet, sizler böyle hissediyor olabilirsiniz, 3-4 kere arka arkaya siteyi açıp, siz "İstediğiniz türde" başlık göremeyebilirsiniz... Bu sizi bu şekilde bi düşünceye itmiş olabilir...

ama dediğim gibi, bu olaya çok aşinayım :)

Merak etmeyin, kendi kendine toparlanacaktır :)

%100 katılım içindeyim.
Sohbetler yeniden eski tat ve kıvamına gelecektir eminim.

Keyifli günler.

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende aynı konudan şikayetçiyim.paylaşım yapılması gereken o kadar çok konu varken biz alt-üst üye ilişkisi.500 e say geri düş gibi faydalı ... şeylerle uğraşıyoruz.böyle giderse bu sitenin bir cazibesi kalmayacak .en azından biraz aktivite sağlanmalı.ben konyadaki opelcileri organize etmeye hazırım.ya siz?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aferin bugra güzel bi konuya değindin...

kendimden örnek veriyimde kimse alınmasın üstüne.
ben teknik servise yorum yazmak istemiyorum artık;
cünkü adamın sorunu var nasıl hallederim diyor söyleniyor şunu şöyle yap bunu böyle yap diye- ardından patt kaç para:eek: . yaaa sorunun basitmiş çözümü varmış halledilirmiş diye bırak sevinmeyi kaç para gidecek derdinde vatanadaş:( , yada ilk konu sorusu. trigerin en ucuz nerde değiştiririm yazık yaa:( ...

ve bunun gibi binlercesi.adamın sorununa çözüm bulunuyor ama hiç tekrar giripte ne teşekkür var ne bunu böyle yaptırdım şu fiyat tuttu diye bir bilgilendirme.

ben sırf bilgim olan konularda artık yazmıyorum.
kendi işim anahtar işinde bile yazmıcam bundan sonra.

Musa' ya helal olsun bunları hiçe sayıp insanlara halaa yardımcı olmaya calısıyor.:alkis:

bu arada şunuda demeden gecemeyecegim. opelim.net in teknik servis bölümü Türkiyede hiç bir forumda olmayan bir hizmettir...
hiçbir forumda bu kadar detaylı ne anlatılır ne başlık mevcuttur ne cevap vardır adam akıllı.

(artık opel mi cok arıza cıkarıyor yoksa bizim ustalarmı saglam bilemicem:D :D )
samet her zaman yardım etmeye calısıyorum ama baslıgı acıyoum astra aracım var motorundan ses gelıyor dıyo.. nasıl ardımcı olacankı ama genede ugrasıyorum. dedıgın gıbı adamın sorununu çözuyorum bı tesekkur bıle edılmıyor veya sorunu nasıl çözdugunu anlatmıyor işi bitine kada foruma gırıyor
hatta bıkerısınde ses ne sesı dıye sorumsutu bende su sesı demıstım oda ıq(böylemı yazılıyordukı:)) ölçturdunmu demıstı
ama genede sıtemızı sevıyorum

Son düzenleme:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
musa

seviyorum seni yaau:D

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman bizde yanlış bilgi verelim kesin dönerler geri :):):) yazmak mecburiyetinde kalır Zeki mürende bizi görür :D:D:D

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
site yavasladı diyince bana kızıyolar gecenin 2 sinde bile bi ağırlık oluyo anlamıyorum

2048 ile bağlanıyorum

56k fax modemle bağlanmıs gibi imzalarımızmı kasıyodki :)