Heeeeeeeyyyy Opelimmm Nettt Noluyoooo Kendine Gel

• Konuyu başlatan aykal
  • Başlangıç tarihi
G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
yaş tabi ki önemli değil, önemli olan ortama ayak uydurabilmek.. hepimizin ortak dileği seviyeli bir ortamda sıcak bir sohbet ve bilgi akışını sağlamak..

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hep burdayım walla:)9 ilk günler ne kadr giriyorsam hala o kadar giriyorum( araba ve net hastası olmak kolay değil tabi) ama bu iş tekte olmuyor.. en kısa zamanda eski halimizi bende istiyorum hadi konu açma çılgınlığı yapalım:))
Gökhan öle walla sana katılıyorum ben bi kahvaltıdan önce sonra derse gidip geliyom sonra bi daha açıyom yatarken bi daha :good: yani uzun lafın kısası yazıları en yakından takip ediyorum sonuçta bu site sayesinde o kadar çok şey öğrendimki herkese teşekkürler ayrıyaten koyu OPELCİ oldum çıktım:D herşey site sayesinde ama böle evreler olur tabiki inşallah düzelmesi temenni ederimki yeni bilgiler öğrenmek için sabırsızlıkla takip edeceğim abilerimizden öğrenecek çok şey var:)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya çogu forum kapanıyo yaşca küçük arkdaslarda sıkılıyo napsın

pederin arabayı bahane ediyo opelim.net e geliyo hoşgelsin :)

17 yaşında çocuk dediklerinizde benden top topu 3 yaş küçük insan burda 19-22 arsıda çok arkdas var

o kadar ufak farkların bi sorun yaratıcagını sanmıyorum toplasan kaç kişi varki 18 altı

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
siz beni yanlış anladınız snrm ben 18 altı fşn derken şuanda dan bahsettim yani bu aralar hep bu yaş gurubu aktif manasında hem benim anlattıklarımın içinde sadece küçük bi ayrıntıydı benim asıl derdim bu değildi formda artık eskisi kadar yararlı paylaşım fln yok hep aynı şyler fıkra bilmece bulmaca :D :D ben onları kastettim yani daha aktif olaalım bişyler paylaşaşım sadece gelip konulara bakıp gitmeyelim biliyosak yorum yapalım merak ediyosak soralım demek istedim ztn bende 20 yaşındayım çok bişe değil ama nese anlatmak istediğimi anladınzı snrm ....

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)

anlıyorum dediğin dogru

bu aralar en canlı yer yedek parca herhdle

diger başlıklarda bişey yok bide online olan kişiler her yeri gezip yardıma

ihtiyacı olan biri varmı diye bakmıyor

neyse hayırlısı bekleyelim bakalım ;)