Heeeeeeeyyyy Opelimmm Nettt Noluyoooo Kendine Gel

• Konuyu başlatan aykal
  • Başlangıç tarihi

speedy20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım burak abi.Hayırlı olsun.Yanlız burdan çıkalım eğlence bölümnde konuşalım aykal konuyu saptırdın diye başımın etini yiyor

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar bende uzun zamandır pek urayamıyorum malesef.. nişan telaşım vardı....şimdi de mayısta kardeşim evlenecek onun düyün telaşı başladı hemen peşinden ağustosta da ben evlenecem kısmetse..;)) anlıcanız benim bu 2008 baya telaşlı geçecek ancak böyle geceleri iş çıkışı uğrayabilicem buralara...kısmetse 08-08-2008 düyün dostlar...;) zor oldu ama torpille ayarladık bu tarihi..;)

fıstat buldukça uğramaya çalışıcam arkadaşlar ...

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
waLLa ßende 2006ın son ayları gibi üye olmuştum siteye gerçekten o zaman bi hareketlenme bi heyecan vardı belkide siteyle bi bütün olduk artık ondan heyecan kalmadı gerçi bende muğlada okulu kazandıktan sonra arasıra uğrar oldum siteye...ßu 16-17-18 yaş grubuda seviyeli oldukları sürece renk katıyo ya siteye :)

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar noluyoo ??? son zamanlarda kimse doğru düzgün forma uğramıyo eskiden bi paylaşım vardı bi sohbet ortamı ne bilim mesela ben burdan ayrılmaya bile vakit bulamazdım ama şimdi kimse ne oyun bölüümü ne burası nede başka bi bölüm hiç kimse bişe yazmıyor ve git gide çoğalan 18 yaş altı arkadaşlarımız(lütfen kimse üstüne alınmasın) ortalığı doldurmuş durumda hep onlar konu açıyor hep onlar cevaplıyor okudum konular ve yapılan cevap vs hepsi 15-16-17 yaşında gençlik :) artık kimse uğramaz oldu kimse bi bilgi paylaşmaz oldu kimse bi sorun bi dert yada bi akıl danışmıyo valla bence bu gidiş iyi değil ben eski OPELİM.NET i özledim ya !

(lütfen bu yazdıklarıma kimse alınmasın 16-17 vs dedim ama aranızda çok mantıklı konuşup yazan arkadaşlarda var ama bu işin iyice suyu çıktı gibi )
söylediklerine kesinlikle katılıyorum arkadaşım yeni mesajlara bakıyorum hep üsttekine ne yapardın ne ederdin geyiği eskiden daha bi güzel konular vardı

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar noluyoo ??? son zamanlarda kimse doğru düzgün forma uğramıyo eskiden bi paylaşım vardı bi sohbet ortamı ne bilim mesela ben burdan ayrılmaya bile vakit bulamazdım ama şimdi kimse ne oyun bölüümü ne burası nede başka bi bölüm hiç kimse bişe yazmıyor ve git gide çoğalan 18 yaş altı arkadaşlarımız(lütfen kimse üstüne alınmasın) ortalığı doldurmuş durumda hep onlar konu açıyor hep onlar cevaplıyor okudum konular ve yapılan cevap vs hepsi 15-16-17 yaşında gençlik :) artık kimse uğramaz oldu kimse bi bilgi paylaşmaz oldu kimse bi sorun bi dert yada bi akıl danışmıyo valla bence bu gidiş iyi değil ben eski OPELİM.NET i özledim ya !

(lütfen bu yazdıklarıma kimse alınmasın 16-17 vs dedim ama aranızda çok mantıklı konuşup yazan arkadaşlarda var ama bu işin iyice suyu çıktı gibi )

bende sana kesinlikle katılıyorum yararlı paylaşım için elimden geleni yapacağıma inanıyorum!!!

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
aykal bi ekol açtın helal bee:)