hb astralarda pandizot sesi ve çözümü

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opelin gönüllü muhendisliğine başladım opelden teklif bekliyorum artık :kop::kop:
Arkadaşlar Hb astralarda arka pandizot çok hafif ve ses yapmasın diye kullandıkları sıkıştırıcı fitiller zamanla özelliğini kaybettiği için bozuk yollarda ses yapıyor eminim çoğu arkadaşında böyle bir sorunu vardır bende bu sesi nasıl keserim diye düşünüyordum pazar günü böyle bir uygulama aklıma geldi hemen işe koyuldum sonuç beklediğimden daha iyi oldu hatta ses yok oldu uygulama basit resimleride ekliyorum gerisi size kalmış
malzemelerimiz makas,kapı bandı"fitili",sünger
1
21670022.jpg

kapı fitili süngerin resmini cekmeyi unutmuşum herhangi bir sünger olabilir
2
46192846.jpg

fitili pandizot ayağına sarıyoruz yapışkan bantlı olduğu için sorunsuzca yapışıyor
3
38677093.jpg

fitili sağ ve sol her iki pandizot ayağınada yapıştırıyoruz
4
64240922.jpg

pandizotu sıkıştıran arka kapıdaki fitiller
5
85355990.jpg

küp şeklinde kestiğimiz süngerler ben biraz küçük kestim uygulamak isteyen arkadaşlar biraz daha kalın kessin
6
94101105.jpg

süngeri sıkıştırma fitilinin içine yerleştiriyoruz ve fitilimiz eski özelliğini % 80 geri kazanmış oluyor
7
94101105.jpg

sağ sol her iki tarafada uyguluyoruz
8
69817526.jpg

son resmimizde sıkıştırma fitillerinin kapı kapandıktan sonra sıkıştırdığı pandizottaki ayak süngerle birlikte eski özelliğini kısmen kazanan fitiller oandizottaki ayağı daha fazla sıkıştırıyor ve sesi kesmiş oluyor

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
benım bu ayaklar bukuldu saldı yenısı lazım bana :(

halo_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bagaj kapagını tutan ipleri söktüm.kurtuldum.