Havalandırma Tesisatı Kapağı

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Havalandırma Tesisatı Kapağı

2 Dakika önce Opel Türkiye'den bu konuyla ilgili yanıt aldım arkadaşlar. 2011 model Dizel (A 13 DTE) araçlarda bu kapak araçlara monte edilmiyormuş.
Opel Türkiye'nin konuyla ilgili hassasiyetle araştırma yaptığı izlenimi edindim (bilgilendirme için geri dönüşler vs.) kendilerine ilgilerinden dolayı buradan teşekkür ederim, ancak bunun tarafıma yazılı olarak iletilmesini istediğimde bir sonuç elde edemedim maalesef.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Bilgilendirme için teşekkürler.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı 2011 Dizel olupta bu kapaktan var olan var mı acaba?
Ayrıca benzinlilerin hepsinde olması gerekiyor şu durumda.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hakan Bey sizin araç 2011 modeldi değil mi? Dolayısıyla sizin araçta var bu kapak.

bartowski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba formunuzun yeni üyesiyim.Forumdaki arkadaşların yazıları dorultusunda benimde aracımda bu kapağın olmadını gördüm.Aracımı aldığım bayinin servis bölümüyle bir görüşme yaptım.Konuyla ilgili bir bilgileri yoktu.Servise gelmemi söylediler.Bende forumdaki resimleri bastırıp parça stok kodunuda alıp gittim.Bu şekilde bir hazırlıkla gidince çok şaşırdılar ve showroomdaki bir Astrayı kontrol ettiler.O araçta mevcut olduğunu görünce biz bu konuyu bir araştıralım.Daha önce böyle bir durumla karşılaşmadık ,size en kısa zamanda bilgi veririz,gerekirse parçayı getirtir takarız dediler.Bu arada forum konularında mutlaka vardır ama ben göremedim.İlgilenen arkadaşlar için aracımda olması gereken usb porta yoktu.Konu üzerinde epey bir görüşmeden sonra Opel Türkiye müşteri hizmetleri sorunu zorda olsa çözdü ve  usb portu aracıma ücretsiz olarak taktılar.Sorunsun bir şekilde kullanıyorum.Saygılarımla,

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel Türkiye 2011 Model "Dizel" Astra'larda bu parçanın artık olmadığını söyledi. Dolayısıyla benzinli araçlarda olması gerektiğini düşünüyorum. Ben parça siparişini verdim, geldikten sonra Opel Almanya'ya konu ile ilgili bir yazı göndereceğim.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

bartowski link' Alıntı:
Merhaba formunuzun yeni üyesiyim.Forumdaki arkadaşların yazıları dorultusunda benimde aracımda bu kapağın olmadını gördüm.Aracımı aldığım bayinin servis bölümüyle bir görüşme yaptım.Konuyla ilgili bir bilgileri yoktu.Servise gelmemi söylediler.Bende forumdaki resimleri bastırıp parça stok kodunuda alıp gittim.Bu şekilde bir hazırlıkla gidince çok şaşırdılar ve showroomdaki bir Astrayı kontrol ettiler.O araçta mevcut olduğunu görünce biz bu konuyu bir araştıralım.Daha önce böyle bir durumla karşılaşmadık ,size en kısa zamanda bilgi veririz,gerekirse parçayı getirtir takarız dediler.Bu arada forum konularında mutlaka vardır ama ben göremedim.İlgilenen arkadaşlar için aracımda olması gereken usb porta yoktu.Konu üzerinde epey bir görüşmeden sonra Opel Türkiye müşteri hizmetleri sorunu zorda olsa çözdü ve  usb portu aracıma ücretsiz olarak taktılar.Sorunsun bir şekilde kullanıyorum.Saygılarımla,

Bu tarz bilgileri paylaşmanın faydası işte bu. Sizlerden ve forum kullanıcılarından ricam bu tarz konuları ve gelişmeleri burada paylaşmak ve herkesin bilgilenmesini sağlamak.

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İçime kurt düştü üşenmeden gittim araca baktım bendede yok yarın serviste belirteyeim bunuda ...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daha dikkatli inceledikten sonra bu kapağın ben de olmadığını gördüm
başta dikkatli bakmamıştım keçeyi görünce kapak var zannettim ancak sadece keçe var
kapak bende de yok

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende az önce baktım kapak var aralardan da keçenin olduğuda gözüküyo.