Havalandırma Tesisatı Kapağı

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Havalandırma Tesisatı Kapağı

bartowski link' Alıntı:
Arkadaşlar servisle az önce bir görüşme yaptım havalandırma tesisat kapağıyla ilgili olarak araca ücretsiz olarak takacaklarını ve bunun için sipariş geçildiğini söylediler.ilgilenen arkadaşların dikkatine herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz aracınızın olması gereken bir parçası,ama bazı servisler müşterilerine o parça aracınızda standart değil gibi benzeri durumlarla oyalamaya çalışıyorlar.kararlı olun hakkınızı arayın ve bilinçli bir tüketici olduguzu gösterin.o zaman işin şekli değişiyor.

Açıkcası Opel Türkiye'den bende bu şekilde bir yanıt umuyordum. Ancak, Opel Almanya'nın "2011 model Dizel" araçlara bu parçanın artık takılmayacağının bilgisini aldık dediklerinde parçayı sipariş edip konuyu Almanya'ya bizzat sormaya karar verdim, çünkü yazılı herhangi bir paylaşımı kabul etmiyor Opel Türkiye.
Benzinli araç sahipleri bu durumda doğal olarak parçayı talep etsinler.

bartowski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

servise bugün parça gelmiş,gittim 5 dk.da  havalandırma tesisat kapağını ücretsiz taktılar.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bartowski link' Alıntı:
servise bugün parça gelmiş,gittim 5 dk.da  havalandırma tesisat kapağını ücretsiz taktılar.
gözünüz aydın inş bizim aracada aynı şekilde hızlı bir şekilde takılır bu parça..

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimkiside gelmiş ama fırsatım olmadı servise uğrayamadım.

bartowski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=bartowski link=topic=1254.msg35083#msg35083 date=1306933816]
gözünüz aydın inş bizim aracada aynı şekilde hızlı bir şekilde takılır bu parça..
[/quote]
Hakan bey teşekürler umarım sizin parçada  bir an önce gelip takılır.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Acaba bu kapağı gerçekten böyle takacaklar mıydı yoksa bizim ısrarlarımız sonunda mı bu konu ortaya çıktı :)

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[/quote]

hakan bey siz kapak için talepte bulundunuz mu? ne cevap aldınız? çünkü dizel 2011lerde bu parçanın takılmadığı bilgisini vermişlerdi

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
[quote author=HaKaN link=topic=1254.msg35087#msg35087 date=1306935732]
[/quote]

hakan bey siz kapak için talepte bulundunuz mu? ne cevap aldınız? çünkü dizel 2011lerde bu parçanın takılmadığı bilgisini vermişlerdi
[/quote]
yok henüz servise gitme şansım olmadı yoğunluktan ki gitsem bile burdaki servisin ilgileneceğini zannetmiyorum
memlekete gidince inş artık