Havalandırma Tesisatı Kapağı

serdar41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Havalandırma Tesisatı Kapağı

arkadaşlar,bende bugün aracımı temizlerken meşhur kapağı bir kontrol edeyim dedim nasılsa vardır diyerek...ama havalandırma motoru,borular ve müştemilatını çıplak gözle gördük ne yazıkki,kapak yokkkk.... walll

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kurt düştü içime birazdan arabaya ineceğiz ben de bir bakayım  questionnn

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende kapak var  ??? çok şaşırdım :D arka çamurluk davlumbazında kaplama olmayınca bu da yoktur diyordum ama varmış

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yeni Astar larda amma da değişken aksesuarlar varmış!

Bugün Kader arkadaşımın Astra sının kaput üstündeki lastik aksamı (kaputun üst kısmında ön cama yakın noktasındaki siyah kauçuk şerit) benimkinden sertti..

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

baktım bende de o kapaktan yok. her arabada bu tarz parçalarda farklılık olması ilginç. acaba bilerek mi takılıyor veya takılmıyor yoksa tamamen tesadüf mü? ya da usb örneğinde olduğu gibi tedarik sorunu mu?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilginç ben kontrol etmedim daha bende yoksa ve eğer o sesi kesiyorsa ve 50-60 tl lik birşeyse ben taktırırım

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
ilginç ben kontrol etmedim daha bende yoksa ve eğer o sesi kesiyorsa ve 50-60 tl lik birşeyse ben taktırırım

eğer bu kapağın gerçekten öyle bir işlevi var ve bazı arabalara takılıp bazılarına takılmadıysa bunu opelin parayla değil ücretsiz takması gerekir. tedarik sorunu nedeniyle arabasında usb gelmeyenlere araç bedelinden indirim yapılmıştı. usb olmaması kullanıcı için ilk bakışta tespit edilebilir bir durum. ama davlumbaz keçesi,  havalandırma tesisat kapağı ve daha diğer henüz tespit edemediğimiz parçalar da ya sonradan ücretsiz olarak takılmalı ya da usb gibi araç bedelinden düşülmeli

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
[quote author=astraowner link=topic=1254.msg27852#msg27852 date=1303671173]

eğer bu kapağın gerçekten öyle bir işlevi var ve bazı arabalara takılıp bazılarına takılmadıysa bunu opelin parayla değil ücretsiz takması gerekir. tedarik sorunu nedeniyle arabasında usb gelmeyenlere araç bedelinden indirim yapılmıştı. usb olmaması kullanıcı için ilk bakışta tespit edilebilir bir durum. ama davlumbaz keçesi,  havalandırma tesisat kapağı ve daha diğer henüz tespit edemediğimiz parçalar da ya sonradan ücretsiz olarak takılmalı ya da usb gibi araç bedelinden düşülmeli
[/quote]

Aynen öyle pazartesi günü arayın Opel Türkiye'yi ve bu konuyla ilgili, bu parçanın takılmasını taleb edin arkadaşlar. Ben aradım sonuç bekliyorum.

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

ya sesi kesmiyor o kapak ama bencede kapağı olmayanlar ücretsiz taktırmayı talep etsinler.

bende seste var kapakta var..

Ozan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün torpıdonun altına baktım o kapak benımkınde var ama sesı engelleyenın o oldugunu sanmıyorum ustunde delıkler var ayrıca cok gevşek ama bazılarında olmaması gerçekten garip.