Havalandırma ızgarası sökümü

• Konuyu başlatan partner352
  • Başlangıç tarihi
P

partner352

Bilgi Girilmemiş
20179671c46.jpg

Arkadaşlar resimde işaretlediğim yerleri nasıl kolay bir şekilde sökebiliriz?
Sebebi ise sadece buralardan bir yerden tıkırtı geliyor, söküp şeffaf silikon sıkacağım.
Saygılar...
Tşk.

vedatarslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce hiç sökmedim ama çok kolaydır eminol ilk gelen arabada bakarım sana net yazarım...

simbore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortada işaretlediğin ızgarayı bir düz tornavidayla hafif kasarsan elinlede çekersen rahatlıkla çıkar ben kendim değişmiştim ama yinede bilen sökerse daha iyi olabilir.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
cam kumanda panelide ortadaki havalandırmada ve ustteki havalandırma tornavida ile nazikce sök çok sert davranıp döşemeye zarar verme duğmelerinde söküm şekli sitede vardı mokıa anlatmıştı kendine çekiyorsun altında bağlantıları falan vararaştır bulursun

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en üstteki işaretli kısmı elinle yukarı doğru çek sökülür, tornavidaya bile gerek yok. diğerlerini bilmiyorum.

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
far kontrol anahtarının arkasından öyle bir ses geleceğini sanmıyorum, o anahtarın arkasında boşluk yok sıfıra sıfır sokete oturuyor. diğerlerini ise çok ince bi tornavida yardımıyla yavaşca tırnaklarından ayırabilirsiniz. fazla zorlamayın plastik olduğu için zedelenebilir.

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
İşin enteresan tarafı far kontrol düğmesinin oradan geliyor yolda giderken elimi bastırınca ses azalıyor ama tamamen kesmiyor. Haftasonu bir açayım bakalım ne olacak.
İlgilenen, cevap yazan veya yazacak olan tüm dostlara teşekkürler.