Hava Filtresi

nanotechmilas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Biraz önce aklıma takıldı acık hava filtresi taktırmayı düşünüyrum sesi nasıl oalcak diye ama bu satte bulamayacağım için önce filtrenin arkasındaki boruyu söktüm ve arabayı çalıştırdım öyle ağam şaam bir anırma veya emme olmadığını farkettim daha önceki arabamda hava filresinin kapağını açınca bile homurdanırdı birde filtra takmıştım şehir içinde gezerken bile çok tatlı oluyordu.... şimdi acaba emme manifoltunda bir sıkıntımı var demek oluyor bu gaza bassam bile çok yüksek devirlerde bir emme sesi ve ve kapma oluyor

ucurum666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de dün taktırdım açık hava filtresi... yed marka 20 tl lik bişey... ses tatmin edici değil ama hevesimizi alalım diye taktık. her hava filtresi her araçta aynı sesi vermiyormuş onu gördüm... ama bu astra h lardan ses çıkarmak mesele...

nanotechmilas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benm aracımda hava filresinin borusunu çıkarttım yine aynı ses hiç emiş sesi değişmesi acaba emme manifoltundamı sorun var aracı 4000 devirlere kadar bağırtınca ses oluyor ama ondada zaten motor anırdığı için bişey değişmedi:cool:

0111002002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hava filtresi ile normal şekilde gaza bastığımda ses alamıyorum. Ama olduğu yerde gaza basıp çekip sonra dip gaz yapınca çıkan ses çok hoş. Yada yolda giderken vites düşürüp gaza yüklendiğimde tatmin edici o sesi yine duyuyorum.
Hava filtrem KN RC-3250