Harici Navigasyon Cihazları

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Harici Navigasyon Cihazları

mmtcopur link' Alıntı:
Arkadaşlar bu navigasyon işini baya araştırmış biri olarak şunu belirtim kesinlikle Android diyorum ve yaygınlaşana kadar beklicem en dogrusu bu
Ben de navi dusunuyorum pek arastrmadim ama danirim 2 3 bilinen marka ar ve onlarda da sorunlsr yasaniyor galiba 1500 verdikten sonra bir de aracin orijinalligi bozulacakmi sorun yasayacak miyim gibi sorularolsun istemem aklimda , bu android islemcili naviler ne kadar surede yayginlasir peki bilginiz var mi ?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nekadar ozellik okadar problem bence.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Ben de navi dusunuyorum pek arastrmadim ama danirim 2 3 bilinen marka ar ve onlarda da sorunlsr yasaniyor galiba 1500 verdikten sonra bir de aracin orijinalligi bozulacakmi sorun yasayacak miyim gibi sorularolsun istemem aklimda , bu android islemcili naviler ne kadar surede yayginlasir peki bilginiz var mi ?
valla bilemiyorum ama mutlaka bu markalarda (nevcox vs) androide geçecektir bülent bey ben öyle düşünmüyorum androidle bir program özgürlüğün var bi kere istedigin navi programını yukleyebilirsin optimize edebilirsin buna değer bence digerlerindeki gibi tek programa bağlı kalmıyorsun WiFi ve 3g de cabası 3g hattın ile istedigin zaman güncelleyebilirsin. Yani kısacası artıları çok fazla ınşallah yakında servisler takmaya başlar.