Hangi ünlü hangi arabaya biniyor...

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay löw amcamda ordaymış almanyada ne bincekler onlara mercedes bmw şahin dogan fiyatı zaten

sasakar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arşiv güzel de doğru olduğunu nerden bilecez..

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sasakar' Alıntı:
arşiv güzel de doğru olduğunu nerden bilecez..

kaynak autobild... isteyen olursa linki verebilirim..
tabii adamlarda para var. aleti satip,yeni alirlarsa ona birsey diyemem :D

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
taş mı tasıyolar sırtlarında,hepsı kolay yoldan cok para kazanan ınsanlar alırlar tabı,onlar almıcaklarda ben mı alıcam?bırı maymunluk yapar mılyarları alır götürür vesaile vesaile.anladınız sanırım kımlerı kastedıgımı,okuyan ınsanlar eşşek gıbı calısıp okul bıtırırler,iş ıstedıgımız zaman asgarı ucret,dürüst olup cok calısan ınsanlar neden ıstedıklerı hayat standartlarını elde edemıyolar buda onemlı sorun bence,bu yuzden herkez kolay yoldan para kazanmak ıcın ugrasıyo görüyoruz bunları,bence iyi yolda degılız gıbıme gelıyo.SADECE SUNU SORUYORUM ARKDSLAR,BU INSANLAR BU PARALARI BU ARABALARI HAK EDİYO MU?turkıyede cok ornegı var bılıyosunuz bu ınsanları,sızce ben yanılıyomuyum?yanlıs mı dusunuyorum?

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
speedy_forever' Alıntı:
taş mı tasıyolar sırtlarında,hepsı kolay yoldan cok para kazanan ınsanlar alırlar tabı,onlar almıcaklarda ben mı alıcam?bırı maymunluk yapar mılyarları alır götürür vesaile vesaile.anladınız sanırım kımlerı kastedıgımı,okuyan ınsanlar eşşek gıbı calısıp okul bıtırırler,iş ıstedıgımız zaman asgarı ucret,dürüst olup cok calısan ınsanlar neden ıstedıklerı hayat standartlarını elde edemıyolar buda onemlı sorun bence,bu yuzden herkez kolay yoldan para kazanmak ıcın ugrasıyo görüyoruz bunları,bence iyi yolda degılız gıbıme gelıyo.SADECE SUNU SORUYORUM ARKDSLAR,BU INSANLAR BU PARALARI BU ARABALARI HAK EDİYO MU?turkıyede cok ornegı var bılıyosunuz bu ınsanları,sızce ben yanılıyomuyum?yanlıs mı dusunuyorum?

Türkiyeyi bilemicem ama yukarda resmi olan insanlar o arabalari almak icin essek gibi calisiyorlar.bunu nerden mi biliyorum? ümit davala verder bremende oynarken konustuk.adamlar haftada 6 gün calisiyor. birtek carsamba izin haklari var.klüpleri tüm hayatlarini kontrol ediyor. gece yasantisi v.s. yok. sabah 6da kalk antremana git v.s. yani almanyada sporcular o arabalara binmeyi hakediyor. Türkiyedeki duruma birsey diyemem.

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpasch' Alıntı:
Türkiyeyi bilemicem ama yukarda resmi olan insanlar o arabalari almak icin essek gibi calisiyorlar.bunu nerden mi biliyorum? ümit davala verder bremende oynarken konustuk.adamlar haftada 6 gün calisiyor. birtek carsamba izin haklari var.klüpleri tüm hayatlarini kontrol ediyor. gece yasantisi v.s. yok. sabah 6da kalk antremana git v.s. yani almanyada sporcular o arabalara binmeyi hakediyor. Türkiyedeki duruma birsey diyemem.

benım sölemek ıstedıgım sey suydu,mankenler sarkıcılar.talk show yapan vatandaslarımız..sence bu paraları bu arabaları hak edıyo mu?ben turkıyeyi kasteddım ztn yazımda..bılmıyorum ben yanılıyo olabılırım ama ben hak etmedıklerını dusunuyorum...

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
speedy_forever' Alıntı:
benım sölemek ıstedıgım sey suydu,mankenler sarkıcılar.talk show yapan vatandaslarımız..sence bu paraları bu arabaları hak edıyo mu?ben turkıyeyi kasteddım ztn yazımda..bılmıyorum ben yanılıyo olabılırım ama ben hak etmedıklerını dusunuyorum...

afrikada acliktan ölen cocuklar, irakta babasinin gözü önünde tecavüze ugrayan kizlar, sirf kürkleri icin vahsice öldürelen hayvanlar v.s. bunlari hakediyormu?

bir hikaye:

bir zengin vefat eder. ailesi bir fakir hammal bulur ve derler."babamizin mezarinin yanina bir mezar daha kazalim.ilk gece yaninda yat.yalnizlik cekmesin."bi tonda para verirler.adam kabul eder. gece yandaki mezara yatar. sorgu melekleri gelir.bakarlar biri ölü,bir yasayan 2 kisi. derler,ölü zaten elimizde hadi yasayandan baslayalim. hammala sorarlar. malini nerden kazandin?adam sadece bi ipim ar o kadar der. o ipi nerden buldun?v.s. adami sabaha kadar sorguya tutarlar. neyse sabah olur. ölen zenginin ailesi gelir. adami cikarirlar cukurdan.parayi vermek isterler. hammal kacar.ben sabaha kadar bir ipin hesabini veremedim.onun ihc veremem der ortadan kaybolur...

hakkimizdan nelerin hayirli oldugunu bilemeyiz. Sakip Sabanci yasarken söyle demisti:"otomobil fabrikalarim var ama oglum araba süremiyor.oglumun yürüyebilmesi icin tüm malimi verirdim"dedi. (belki bilirsiniz özürlü bir oglu vardir)...

belki saglikli bir cocugu olmasi insanin en büyük zenginligidir...
Kuranda "Afiyet isteyin" deniliyor... Allah afiyet versin.gerisi önemli degil..

o tvlerde gördügün porsche jeeplere binen mankenlerin icinde ne firtinalar kopuyordur...

gecen yakalanan sezercigi bilirsiniz. esi intihar ettikten sonra o hale gelmis. peki esi neden intihar etti biliyormusunuz? esi kendisine bir vectra aldi diye. kadin 2 kapili bir araba istiyormus...

Rabbim afiyet versin... gerisi bos...

ben cok kendisi yiyemedigi icin bahcivanina baklava yedirtip karsisina gecip izleyen zengin duydum.

Rabbim afiyet versin gerisi bos...

neyse uzattim,pardon...